Úvod Vzťahy 10 jednoduchých trikov ako zapôsobiť na ženu (tvojich snov)

10 jednoduchých trikov ako zapôsobiť na ženu (tvojich snov)

-

Poznáš to. Niekto sa ti páči a máš záujem o zblíženie. Chceš zaujať. Pozitívne zaujať. A potom aj dobre zapôsobiť. Prinášam ti 10 rád, ako jednoducho a účinne zapôsobiť na ženu tvojich snov. Na ženu, na ktorej ti mimoriadne záleží a chceš sa ocitnúť v jej priazni. A samozrejme, ak chceš aj niečo viac…

zdroj foto: pexels.com

Prvým predpokladom je chémia. Musí preletieť povestná iskra. Ak to tam je, potom si na dobrej ceste, ale ešte stále nemáš vyhraté. Dôležité je, aby si aj dobre zapôsobil. Aby si svojim správaním pozitívne zaujal. Aby ťa nemohla dostať z hlavy a aby si sama pre seba povedala: Presne takto som si predstavovala svojho partnera.

Ako na to? Tu je niekoľko tipov a trikov ako by sa ti to mohlo podariť:

1. Pozeraj sa jej do očí. Fajn, že ťa zaujalo aj niečo iné ako jej oči, ale ak ti rozpráva o svojej rodine, asi nebude vyzerať príliš dobre, ak sa jej budeš pozerať do výstrihu. Sústreď sa na to, čo ti hovorí a udržiavaj očný kontakt.

2. Vyslov milý kompliment. To vždy zaberá! Pochváľ ju, že dnes dobre vyzerá, že je pekne oblečená, alebo aká je vtipná či inteligentná. Určite je niečo, čo ťa na nej mimoriadne oslovilo. Povedz jej to.

zdroj foto: pexels.com

3. Buď upravený a voňavý. Nepôsobí dobre ak si spotený alebo ti zapácha z úst. Sorry jako. To môže byť úplný koniec. Zabije to akékoľvek šance a tento dojem už nezmeníš. Ženy majú rady mužov, ktorí sú čistí a príjemne voňajú. Presne tak, ako to máme radi my, muži, na ženách, no nie? Ukáž, že sa o seba staráš, že si udržiavaný.

zdroj foto: pexels.com

4. Pekne sa obleč. Oblečenie veľa napovedá o tvojej osobnosti. Aj keď preferuješ nedbalý štýl, vždy môžeš pôsobiť elegantne. Zisti, čo sa jej páči a obleč sa tak, aby si na ňu zapôsobil. Štýl je dôležitý. Skús si to predstaviť obrátene. Čo by sa ti páčilo na nej? Asi nie tepláky a papuče, plus rozgajdané tričko. To isté platí obrátene. Daj na seba niečo slušné, v čom dobre vyzeráš a zároveň sa v tom aj dobre cítiš.

5. Staň sa priateľom jej priateľov. Dostaň sa do sociálneho okruhu, v ktorom je ona doma. Ženy majú rady mužov, ktorí sú spoločenskí. Snaž sa zapojiť. Zapôsobíš na jej priateľov, zapôsobíš aj na ňu!

6. Daj telefón bokom. Ukáž jej svoj rešpekt, venuj jej  čas. Nepozeraj sa stále na telefón, nereaguj na  notifikácie, ukáž jej, že prvoradá je ona. Takže vypni zvuky a telefón nechaj vo vrecku.

7. Otvor jej dvere. Ukáž, že džentlmeni ešte nevymreli. Je to síce maličkosť, ale na maličkostiach stále záleží! Aj moderný muž by mal ovládať niektoré prvky zo starej školy. A funguje to 😉

8. Požiadaj ju o radu. Nielen že je to skvelý spôsob ako začať konverzáciu, ale ženy majú rady, ak sa zaujímaš o ich názor. Vaša debata by mala mať svoj vývoj, ak sa bude žena pri tebe nudiť, nebude sa cítiť príjemne.

9. Nechaj ju hovoriť. Pýtaj sa na jej záujmy, hudbu, knihy, koníčky, jej prácu, či štúdium. Nebolo by vhodné, keby si rozprával stále o sebe a jej nedal priestor. Daj jej ho.

zdroj foto: pexels.com

10. Buď milý. Zostaň sebavedomý a pozitívny. Skús byť vtipný. Daj jej priestor, aby ocenila aký skutočne si. Nehľadiac na to, či bude mať záujem aj naďalej randiť alebo nie.

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prerábal som byt. Alebo, keď sa predstavy nestretnú s realitou

Prerábal som byt. Predstavy mám ako Pat a Mat. Možno aj výsledok by bol taký, keby... Veď si prečítajte. Dopadlo to všetko inak.

Dve legendy sa spojili. Prinesú niečo výnimočné

Keď sa spoja také pojmy ako sú Bowmore (svet whisky) a Aston Martin (svet automobilov), výsledok nemôže byť iný ako vynikajúci.

Nepretrhnite sa a nájdite si čas pre seba. Vytvorte si vlastné rituály

Rituály nám pomáhajú lepšie sa vysporiadať s problémami, povinnosťami a tlakom, ktorý je na nás vyvíjaný deň čo deň. Ako na to? Toto robím ja.

Divní ľudia v Tatrách alebo z čoho mi ostával rozum stáť

Človek okolo seba vidí kopec divných ľudí. Prečítajte si, čo som spozoroval v Tatrách. Niekedy mi fakt zastával rozum.

Špecializujú sa na whisky z jediného suda. A majú štýl a jedinečnosť

The Single Cask ponúkajú whisky z jedného jediného suda, z rôznych páleníc. Všetko však vo vlastných štýlových fľašiach. Originálne!

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov