Úvod Vzťahy 5 vecí, ktoré ženám na mužoch vadia

5 vecí, ktoré ženám na mužoch vadia

-

Príťažlivosť je niekedy vecou medzi nebom a zemou. Každú ženu môže priťahovať niečo iné. Niektorú fyzický vzhľad. Inú zase vnútro, povaha, charakter. Môžeme si to ale aj otočiť. Čo nás, mužov, priťahuje na ženách? Určite fyzická krása, postava, možno úsmev, ale aj to aké sú. To isté platí v opačnom garde. Povedzme si ale aj to, čo ženy na mužoch rady nemajú. Čo ich vôbec, ale že vôbec nepriťahuje.

Predstavte si krásnu ženu. Postavička ako lusk. Tvárička prekrásna. Ale keď otvorí ústa, ste zhrozený. Zhrozený z jej názorov. Z jej postoja k životu. K vzťahom. Viete, že by ste s ňou vydržali maximálne jednu noc, aj to s rukou na ústach.

Mňa osobne by nelákala ani ženská, ktorá sa o seba nestará. Nemá snahu sa páčiť. Nepozná základné hygienické návyky. To by bola u mňa stopka. Koniec.

Ženy sa na mužov pozerajú podobne. Napríklad vidia postavu. Či je vyšportovaná, alebo tlstá. Vidia tvár. Tá im dáva tiež vedieť, či sa muž o seba stará, alebo kašle na to. A rovnako ich zaujímajú aj iné veci. Napríklad to, aký je chlap, o ktorého sa zaujímajú vo svojej podstate. Čo je to vôbec za človeka?

veci, ktoré ženám na mužoch vadia. Ktoré ich nepriťahujú. Tu sú.

# 5 – Ak je muž pasívny

Jednoducho, ak v rámci vzťahu, alebo v rámci balenia ženy nepodnikne nič. Minule som o tom písal aj jeden blog. Môže sa vám nejaká žena neskonale páčiť, ale keď jej to nepoviete, keď ju niekam nepozvete, alebo je to nedáte najavo iným spôsobom, ako to má vedieť? Jednoducho – aj ženy majú rady, keď muž vie čo chce a dá to najavo.

Ženy nepriťahujú chlapíci, ktorí len sedia, sťažujú sa a nerobia nič preto, aby dosiahli to, po čom túžia. Kto by už len miloval mŕtvych chrobákov?

# 4 – Ak muž smrdí

Znie to nechutne, ale je to tak. My nemáme radi ženy, ktoré smrdia. Ženy nemajú rady mužov, ktorí smrdia. Jasné ako facka. Možno sa vám to zdá divné, ale existuje kopec chlapov, ktorí nepoznajú základné hygienické návyky. Sprchu vidia raz za niekoľko dní. Nepoužívajú deodoranty, antiperspiranty, parfumy. Alebo majú nedostatočnú dentálnu hygienu a povedané na rovinu – páchne im z huby.

Vôňa je neuveriteľne silný faktor. Vysiela signál do vášho mozgu a informuje ho, či vám niekto pasuje alebo nie. Či vám žena vonia. Žena vám musí voňať, inak vás nebude priťahovať. Pripadá vám to ako zvierací inštinkt? Áno je! A to isté majú aj ženy. Muž im musí voňať. Ak bude smrdieť, nemá šancu.

Počul som už aj také názory, že správny chlap musí smrdieť. Poviem vám, že väčšiu sprostosť som ešte nepočul. Však kto chce, nech smrdí. Ale normálna žena sa k nemu nepriblíži. 

A ešte jedna vec. Pozor aj na lacné kolínske. Smradľavá voňavka vie tiež ženy odplašiť, rovnako ako spotený smraďoch.

# 3 – Ak muži hrajú prapodivné hry

Existujú rôzne príbehy o tom, ako sa muži snažili hrať kadejaké hry smerujúce k tomu, aby dosiahli nadradenosť v budúcom vzťahu. Aby žene ukázali, že nie sú tými, ktorí sú zvyknutí skákať ako ony pískajú. Alebo sa držia príslovia, že tí, ktorí sa o vzťah starajú menej, majú nad ním moc. A podobné nezmysly. Život niekedy nie je taký komplikovaný ako sa zdá. Do vzťahu nie je dobré ísť s určitou “bojovou” stratégiou, snahou o prevahu alebo ovládanie toho druhého. Do vzťahu je treba ísť len s dobrým úmyslom. A všetky veci sa potom vyvíjajú prirodzeným spôsobom. Tak, ako sa obaja partneri dohodnú.

Takže, žiadne hry, žiadne podrazy a divadelné predstavenia, ktorými chceme niečo už vopred dosiahnuť. Ženy nemajú rady takýchto hercov. 

# 2 – Ak sa muži hrajú na niečo, čím nie sú

Na začiatok si treba uvedomiť jednu dôležitú vec: hľadanie partnerky nie je súťaž o víťazstvo v popularite. Ide skôr o to ukázať, kým skutočne ste. Stavte teda na svoju prirodzenosť a ukážte to, čo je na vás dobré. Poznáte svoje silné stránky? Podeľte sa o ne. Pre ženu je dôležité, aby ste boli uveriteľný. Ak sa budete hrať na niečo, alebo niekoho, kým v skutočnosti nie ste a len chcete nasilu zaujať, odhalí vás. Neuverí vám ani nos medzi očami.

# 1 – Ak majú muži negatívny postoj k životu

Toto je veľmi dôležitá vec. Možno ste už počuli o haló efekte. Jednoducho povedané, ide o záležitosť skúsenosti s určitým človekom. Ak vás niekto vníma pozitívne a povie to aj iným, budú vás pozitívne vnímať aj ostatní. Ak však má niekto s vami negatívnu skúsenosť, tí ďalší sa budú na vás pozerať ešte negatívnejšie.

Tu je jeden z príkladov vnímania ľudí. Ak po fyzickej stránke vyzeráte dobre, dobre sa obliekate a staráte sa o svoj výzor, ľudia vás vnímajú ako šťastnejšieho, múdrejšieho a lepšieho človeka. Je to zdokumentované a je to tak. 

Naopak, ak niekoho máme zafixovaného ako “zlého chlapca”, bude musieť vynaložiť oveľa viac úsilia na to, aby sa prezentoval ako dobrý človek, dobrý chlap a napokon prebil negatívnu mienku o sebe.

Ak máte k životu negativistický postoj a na všetko sa sťažujete, tak vysielate signál, že ste negatívny človek. A mienka o vás bude rovnako negatívna. A to sa bude meniť len veľmi ťažko.

Naopak ak váš prístup bude pozitívny, usmievavý a milý, nemusíte byť ani nejako extra krásny, a predsa môžete zabodovať, zaujať. 

zdroj foto: Instagram

Buďte teda tým, kto šíri pozitívnu energiu. Tým, s kým sa ľudia všeobecne cítia dobre. Potom sa stanete atraktívnym a vyhľadávaným človekom. A asi to mnohí z nás chcú, no nie?

Man About, blog pre mužov

Poradňa pre mužov: Páni, ak potrebujete poradiť ohľadom vzťahov, žien a vzťahových kríz, napíšte mi na info@manabout.eu. Pokúsim sa vám poradiť. Skúseností mám na rozdávanie, rád sa podelím.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Nová škótska whisky z Glasgowa? Trikrát destilovaná 1770-tka

Nová škótska whisky z Glasgowa je trikrát destilovaná a veľmi jemná. Charakterizuje ju zrelá hruška, vanilka, karamel a pikantná čokoláda.

Ak chceš byť vo vzťahu víťazom, nechaj vyhrávať aj svoju partnerku

Každý z nás má svoje potreby a želania. Ak má však jeden inú predstavu o živote a fungovaní v domácnosti ako druhý, treba nájsť recept ako to zladiť. Tu je.

Dve prekvapenia z Netflixu. Jedno trošku pikantné

Bývalý futbalista Eric Cantona v kriminálnom seriáli Neľudské zdroje a pikantný seriál o polygamii Ja, ty a ona. Moje dve odporúčania na seriály.

Modrá kobra. Poteší a nepoštípe!

Radosť pre oči, krása na pohľad, na dotyk. Vietor vo vlasoch, hrdosť na to, v čom sedíte. Ocitáte sa v inom svete. Vo svete novodobých moderných veteránov.

Nemecký ilustrátor mení obyčajné fľaky z kávy na obrázky

Milé, zaujímavé, netradičné. Aj takyto by sa dali nazvať obrázky nemeckého ilustrátora, ktoré tvorí z fľakov od kávy.