My muži sme vraj zameraní na našu vizuálnu stránku. Preto sa pred ženami radi predvádzame pri zažatých svetlách. Pokojne aj nahí. Neplatí to snáď len v prípade, ak sme plešatí, s vychudnutými nohami a prevísajúcim bruchom. Ale poďme naspäť k veci.

pár

Ženám ani zďaleka nestačí len to, ako vyzeráme. Potrebujú aj to, aby sme dokázali používať mozog a prejavovali emócie. Neplatí to len pre ženy, ktoré nepoužívajú mozog a neprejavujú emócie.

rande

Ak si žena vyberá partnera na dlhšie obdobie alebo na celý život, nestačí jej len hora svalov. Tá by bola možno zaujímavá, len ak by šlo o jednu noc.

Poďme sa teraz spolu pozrieť na to, čo ženám na nás mužoch imponuje.

#1 Inteligencia

Nie nemám na mysli len sčítanosť z kníh, alebo znalosti z biznisu. Muž, ktorý sa vyzná v tom čo robí a má všeobecný prehľad dokáže ženu zaujať oveľa viac ako niekto, kto má “len” dobrú postavu, ale je v podstate prázdnou chodiacou schránkou. Ženy majú rady výzvy. Chcú sa učiť, chcú mať motiváciu v niekom, kto ich dokáže inšpirovať.

vzťah

#2 Charizma

To je niečo, čo buď máš, alebo nemáš. Nemusíš byť ani akokoľvek krásny. Ak máš charizmu, máš oveľa viac ako ostatní. K charizme paria aj vtip a humor. Schopnosť dokázať ženu rozosmiať. Ak dokážeš v miestnosti plnej ľudí navodiť príjemnú atmosféru a rozprúdiť vibrácie, tak je veľký predpoklad, že charizmu máš.

ľudia

#3 Morálna integrita

Jednoducho povedané, ide o to, či nie si hovädo. Ľudia síce mávajú nezhody, to je prirodzené. Ide však o to, či máš mozgovú kapacitu na to, aby si dokázal rešpektovať rozdiely, viesť otvorenú a slušnú diskusiu a mal úroveň zrelosti, ktorú žena od muža vyžaduje. Navyše by si mal dokázať rozoznať dobro od zla a právo od nespravodlivosti. A neohýbať chrbtovú kosť podľa toho, ako ti to vyhovuje. Jednoducho je potrebné byť rovným chlapom s určitými morálnymi zásadami.

#4 Emocionálna hĺbka

Väčšinu žien priťahujú muži, ktorým sa môžu otvoriť, zdôveriť. Muži, ktorí tiež dokážu prejaviť emócie. Lásku, náklonnosť, sklamanie. Ak si získaš jej dôveru aj v tejto oblasti, si na dobrej ceste.

rodina

#5 Prítomnosť

Asi nepoviem žiadne tajomstvo, keď vyslovím tvrdenie, že ženy vyhľadávajú pozorných poslucháčov. Ak sa ti chce teda žena s niečím zdôveriť, mal by si byť duchom prítomný. Viem, že niekedy je to ťažké, najmä keď ide  telke hokej či futbal, ale správny muž by mal dokázať ženu vypočuť. Niekedy ani netreba poradiť, len vypočuť. (ako by som teraz počul moju partnerku) A rezonujú mi v hlave aj jej slová: Ten film (športový zápas) ešte pôjde, ale ja tu už byť nemusím. Vtedy si uvedomím hĺbku jej slov a viem, že má pravdu, že niektoré veci môžu počkať, lebo nie sú až tak dôležité ako človek, ktorého miluješ.

#6 Spontánnosť a priamočiarosť

Dôvera a rozhodnosť. To je to, čo ženy na mužoch láka. Je pravdepodobnejšie, že si žena vyjde s mužom, ktorý vie čo chce a dokáže priamo povedať: “Stretnime sa o ôsmej v Irish pube”, než s niekým, kto sa pýta, kam by chcela ísť? Ak už s tebou chce ísť von, je jej jedno, kde s tebou bude. A ak sa jej to nebude páčiť, tak ti povie nie a nájdeš inú možnosť kam ísť.

dvojica

#7 Spoľahlivosť

Toto je veľmi dôležitá vlastnosť. Žena musí mať pocit, že sa na teba môže spoľahnúť. Ak chce s tebou plánovať rodinu, je to ešte dôležitejšie. Spoľahlivý muž drží slovo a dokáže byť žene takým partnerom, ktorý ju nesklame v situáciách, kedy by mal byť pri nej.

#8 Sexuálne schopnosti

Ak nie si poleno v posteli a dokážeš ju urobiť, tak to pre ňu znamená veľmi veľa. Mal by si poznať jej telo, to čo si žiada, potrebuje, čo má rada. Snaž sa, experimentuj, hľadaj.

Našiel si sa v tom? Tak je dobre! Si pre ženy atraktívny. Máš rezervy? Tak na sebe zapracuj a budeš atraktívny aj ty…

-Man About

 

Zdroj foto: pixabay.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu