shop-cart

Práve čítate: Aj zubná kefka môže byť štýlová

Aj zubná kefka môže byť štýlová

Aj zubná kefka môže mať štýl.

Mám rád rôzne vychytávky. Aj preto ma zaujala táto štýlová elektrická zubná kefka. Je výsledkom spolupráce dizajnérov a dentistov.

zubná kefka

Keď je niečo dizajnovo príťažlivé, užitočné, štýlové a navyše aj cenovo dostupné, stáva sa to pre mňa zaujímavé. A kvalitná elektrická zubná kefka užitočná asi je, no nie?

Štýlový produkt

Zubná kefka QUIP spĺňa všetky vyššie uvedené požiadavky na štýlový produkt za rozumnú cenu.

zubná kefka, pre muža

Okrem toho nemá žiadne nabíjacie káble, ktoré by ste museli vláčiť so sebou, keď cestujete a potrebujete šetriť miesto v cestovnej taške.

Výnimočný dizajn

Štíhly dizajn, citlivé vibrácie a 30-sekundový časovač na presné čistenie každého z kvadrantov v ústnej dutine. Navyše je vode odolná a má krásne hygienické púzdro.

zubná kefka, Man About

Zaujímavosťou, ktorú výrobca kefky ponúka je pravidelná výmena hlavice. Jednoducho si zvolíte možnosť, že každé tri mesiace vám pošlú novú hlavicu za 5 dolárov a bez poplatku za dopravu. Dobrý deal, čo poviete?

Fajn cena

A cena? Štartovací balíček stojí 45 dolárov. Môžete si vybrať z viacerých farieb a tiež z viacerých balíčkov, ktoré obsahujú napríklad aj zubnú pastu. Cena s príslušenstvom samozrejme rastie. Objednať si ju môžete tu: www.getquip.com

Viac informácií o tejto dentálnej pomôcke a jej hodnotenie si môžete pozrieť aj v tomto videu.

 Ulož tento článok na neskôr