Úvod Vzťahy Aká je priemerná dĺžka penisu? Nemusíte mať komplexy

Aká je priemerná dĺžka penisu? Nemusíte mať komplexy

-

Trápi vás dĺžka vášho penisu? Ha! Že nie? Takmer každý z nás by asi chcel mať dlhší, alebo objemnejší. Okrem tých, ktorí ho majú dlhší a objemnejší. Aký je vlastne svetový priemer mužského “nádobíčka”? Vedci to už všetko premerali za nás a my už poznáme odpovede.

rozkrok
zdroj foto: pixabay.com

Aj keď ženy väčšinou hovoria, že na veľkosti nezáleží, skoro každá si predstavuje, že by sa chcela pohrať s väčším kúskom. Asi podobne, ako si muži predstavujú, že by ich partnerka mala mať poriadne veľké kozy. Nuž, ja do tejto kategórie veľmi nepatrím, ja si na veľké poprsie nepotrpím. Ja mám radšej iné partie. Ehm. Ale poďme k veci. Ako je to teda s priemernou dĺžkou penisov? Komplexy dajte bokom, skutočnosť je oveľa pozitívnejšia ako si myslíte.

Čo hovorí prieskum

Podľa výsledkov prieskumu (vzorka 15 000 mužov), ktorý zverejnila King´s College London v Bristish Journal of Urology International nie je priemerná dĺžka možno až taká, ako by ste ju očakávali. Takže môžete ostať pokojní.

banán ako penis
zdroj foto: pixabay.com

Tramtararáááá! Priemerná veľkosť penisu “v stoji” je 13,2 cm. Tvrdí prieskum. až 90 % mužov má podľa prieskumu dĺžku v rozmedzí od 13 do 16 cm. Myslí sa tým pri erekcii samozrejme. A vy ste ako na tom páni? Ja som za vodou!  Haha. Ale, buďte v kľude. Nemyslím tam dole. Veď ako sa hovorí: Aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo, no nie? Samozrejme, ak ten gašparko nie je mini gašparko.

Veľký penis môže byť problém

Nemyslite si, že chalani s veľkými nástrojmi to majú na ružiach ustlaté. Poznal som ženu, ktorá mala priateľa s veľkým penisom. Sex s ním jej vôbec nespôsoboval radosť, ale skôr bolesť. Keď potom vyskúšala iného, s menším penisom, zrazu zistila, že sex môže byť lepší, krajší, a zrazu spoznala niečo dovtedy pre ňu nevídané, a to, že dokáže mať niekoľko orgazmov v rade za sebou. Predtým ani nevedela, že také niečo existuje!

figový list
zdroj foto: pixabay.com

Vsaďte na techniku

Takže, veľkosť nie je všetko. Dôležitá je aj technika. Dôležité je ako na to idete, ako to robíte, či používate aj prsty, jazyk alebo erotické pomôcky. Treba mať fantáziu, kombinovať, hrať sa! A najmä spoznať svoju partnerku a zistiť, čo má rada a čo jej vyhovuje.

mladý muž

Sú aj dôležitejšie veci

A vlastne, dôležité sú úplne iné veci. Váš úspech v živote, alebo v kariére vôbec nestojí na tom, či máte veľkého alebo menšieho. Oveľa podstatnejšie je to, aký si človek. Ak si chuj, na veľkosti skutočne nezáleží… No nie?

-Man About

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Nová škótska whisky z Glasgowa? Trikrát destilovaná 1770-tka

Nová škótska whisky z Glasgowa je trikrát destilovaná a veľmi jemná. Charakterizuje ju zrelá hruška, vanilka, karamel a pikantná čokoláda.

Ak chceš byť vo vzťahu víťazom, nechaj vyhrávať aj svoju partnerku

Každý z nás má svoje potreby a želania. Ak má však jeden inú predstavu o živote a fungovaní v domácnosti ako druhý, treba nájsť recept ako to zladiť. Tu je.

Dve prekvapenia z Netflixu. Jedno trošku pikantné

Bývalý futbalista Eric Cantona v kriminálnom seriáli Neľudské zdroje a pikantný seriál o polygamii Ja, ty a ona. Moje dve odporúčania na seriály.

Modrá kobra. Poteší a nepoštípe!

Radosť pre oči, krása na pohľad, na dotyk. Vietor vo vlasoch, hrdosť na to, v čom sedíte. Ocitáte sa v inom svete. Vo svete novodobých moderných veteránov.

Nemecký ilustrátor mení obyčajné fľaky z kávy na obrázky

Milé, zaujímavé, netradičné. Aj takyto by sa dali nazvať obrázky nemeckého ilustrátora, ktoré tvorí z fľakov od kávy.