shop-cart

Práve čítate: Ako sa obliecť na rande? Tu je niekoľko rád!

Ako sa obliecť na rande? Tu je niekoľko rád!

Chalani, priznajme si, že ak nám ide o to, aby sme zapôsobili, tak preto dokážeme urobiť niečo navyše. Ak chceme zaujať ženu, platí to niekoľkonásobne. Však za to očakávame aj nejaké tie benefity. V takej, či onakej podobe…

Ak sa teda chystáš na rande, snaž sa, aby si vyzeral dobre. Hygiene sa dnes venovať nebudem, určite sa však odporúčam minimálne osprchovať a zmyť si vlasy.

Čo však na seba?

Rada prvá: Obleč sa pohodlne. Je dobré, ak sa cítiš vo svojej koži. Keď sa budeš zaoberať viac niečím, čo ti vadí na svojom odeve, slečna s ktorou sa stretneš si to určite všimne a nezapôsobí to na ňu dobre. Nebudeš sa teda dobre cítiť ani ty a ani ona.

Rada druhá: Obleč sa štýlovo. Chceš zaujať? Vyniknúť? Ukázať, že máš odvahu a nebojíš sa niekedy aj zariskovať? Daj si na seba niečo zaujímavé, netradičné. Nejakú zaujímavú kombináciu odevov, alebo svoj outfit podčiarkni nejakou zaujímavou žiarivou farbou, či štýlovým kúskom oblečenia. Ide o to, aby si sa mierne vyčlenil, odlíšil od iných. Len zase pozor, aby si to neprehnal. Všetko treba robiť s mierou.

Rada tretia: Obleč sa pekne a čisto. Tým mám na mysli, aby si si vybral čisté oblečenie, nie také, ktoré nosíš niekoľko dní a zažilo už kadejaké nehody. Napríklad s fľakmi od jedla, alebo s dezodorantu. Nech vidí, že sa o seba staráš. Daj si na sebe záležať o trochu viac ako inokedy.

Rada štvrtá: Použi nové veci. Vyhni sa vyťahaným tričkám, či pulóvrom, ktoré majú najlepšie časy za sebou. Vyhni sa oblečeniu, ktoré je spraté, alebo má farby vyblednuté od slnka. A taktiež nepoužívaj šatstvo, ktoré sa nosilo pred rokmi a dnes už nie je absolútne trendy. Ak ti výsledný dojem na rande skutočne stojí za to, zbehni si do obchodu a kúp si niečo nové, súčasné. Oper, vyžehli a daj na seba.

Rada piata: Farebne sa zlaď. Sú farby, ktoré k sebe pasujú a sú farby, ktoré k sebe jednoducho nejdú. Pokojne použi farby – tón v tóne, či bielu s modrou, červenú s čiernou a podobne. Nie dobrým príkladom je napríklad fialová so zelenou, tmavomodrá s čiernou a podobne.

foto: coolfashionaccessories.net

Rada šiesta: Daj si záležať na obuvi. Hovorí sa, že topánky robia človeka. Podľa topánok si ťa každý zapamätá. Ak ich budeš mať špinavé, zodraté, alebo vyčaptané, poznačí to celkový dojem z teba. Možno nezmazateľne. Slušné topánky na šnurovanie alebo kvalitné štýlové tenisky sú fajn. Hlavne nech sú čisté a v dobrom stave.

Rada na záver: Určite nič nepokazíš, ak si oblečieš džínsy, košeľu a sako, prípadne tričko. Nezabudni na kožený opasok. Klasikou nič nepokazíš. Aj pri tejto kombinácii však platia ostatné rady, ktoré som zmienil vyššie.

No a čerešnička na záver? Dobrý, nevtieravý pánsky parfém. Ženy majú rady mužov, ktorí voňajú.

Toto sú moje zásady a vždy sa mi vyplatili. Ak aj nedosiahnete čo chcete, minimálne nič nepokazíte!

Good luck, páni!

Man About

 

Kľúčové slová

, , , , ,


Ulož tento článok na neskôr