Úvod Hračky Auto za 5 miliónov? Toto je ono!

Auto za 5 miliónov? Toto je ono!

-

Ferrari 250 GT z roku 1958, špeciálna edícia Tour de France Berlinetta. Týchto tátošíkov bolo vyrobených dokopy len sedemdesiatosem kusov. Teraz sa ocitlo na dražbe.

Tento kúsok je však súčasťou ešte menšej, špeciálnej skupiny autíčok tejto značky a edície. Na svete sa ich ocitlo len 36! Dostali označenie “single louver”. Tento konkrétny kus bol vyrobený v poradí ako štvrtý.

Najskôr ho vlastnili dvaja automobiloví pretekári v Švédsku, neskôr sa dostalo až do USA. Tam ho jeho súčasný majiteľ kompletne zreštauroval a doplnil ho svetlosivým koženým interiérom, aby ladil z dobovými farbami karosérie.

Vyvolávacia cena je 5,5 milióna amerických dolárov. Čo naň poviete? Minimálne povoziť sa na ňom musí byť zážitok.

foto: Brian Henniker / Gooding & Co.

Man About, blog pre mužov

Zdroj: uncrate.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Nová škótska whisky z Glasgowa? Trikrát destilovaná 1770-tka

Nová škótska whisky z Glasgowa je trikrát destilovaná a veľmi jemná. Charakterizuje ju zrelá hruška, vanilka, karamel a pikantná čokoláda.

Ak chceš byť vo vzťahu víťazom, nechaj vyhrávať aj svoju partnerku

Každý z nás má svoje potreby a želania. Ak má však jeden inú predstavu o živote a fungovaní v domácnosti ako druhý, treba nájsť recept ako to zladiť. Tu je.

Dve prekvapenia z Netflixu. Jedno trošku pikantné

Bývalý futbalista Eric Cantona v kriminálnom seriáli Neľudské zdroje a pikantný seriál o polygamii Ja, ty a ona. Moje dve odporúčania na seriály.

Modrá kobra. Poteší a nepoštípe!

Radosť pre oči, krása na pohľad, na dotyk. Vietor vo vlasoch, hrdosť na to, v čom sedíte. Ocitáte sa v inom svete. Vo svete novodobých moderných veteránov.

Nemecký ilustrátor mení obyčajné fľaky z kávy na obrázky

Milé, zaujímavé, netradičné. Aj takyto by sa dali nazvať obrázky nemeckého ilustrátora, ktoré tvorí z fľakov od kávy.