Úvod Vzťahy Bláznivé inzeráty na zoznamkách. Aj takto sa hľadá partner(ka)!

Bláznivé inzeráty na zoznamkách. Aj takto sa hľadá partner(ka)!

Váš profil je aj vašim zrkadlom.

-

Je doba internetu. Takže aj životní partneri sa dnes ľahšie hľadajú on-line. Ani ja nie som výnimkou. S mojou manželkou som sa zoznámil na Badoo. Keď teda navštívite niektorú zo zoznamovacích stránok či aplikácií, môžete sa stretnúť s kadečím. Čo prekvapilo a zároveň pobavilo mňa?

Zdroj: Pixabay

Prezeral som si aplikáciu Tinder. A do očí mi padla 20-ročná Mária. Vo svojom “bio”, teda v popise pri svojej fotografii, má okrem iného napísané:

Rozhoduje pes

“Hľadám dôveryhodného a zdravého partnera. Musí mať obe obličky, nesmie byť fajčiar a ani veľa piť, nesmie brať drogy, ktoré by poškodili pečeň. Mal by mať krvnú skupinu 0+.” A zabila to záverom: “A ak sa nebudeš páčiť môjmu psovi, šance sú nulové.” Možno by bolo lepšie, keby si Mária hľadala vhodnú fenku, pre svojho štvornohého miláčika. Samozrejme, musí sa mu páčiť, aby sa dokázal postarať o produkciu svojho potomstva. Možno potom bude aj Mária spokojná a popri výchove šteniatok jej už na žiadneho partnera nezostane čas.

Ak sa nebudeš páčiť môjmu psovi, šance sú nulové.

Mária (20), Tinder

Pokračujem ďalej a naďabím na Melissu (31). Tá sa “predáva” takto:

“Som pustovník. Nenávidím smiech a som rada keď dosiahnem to, že sa človek cíti mizerne. Moje steny sú čierne a nemám žiadny nábytok.” Čo na to povedať? Dovidenia v pekle Melissa!

Hľadá niekoho, komu je do spevu

Silvia (24) hľadá niekoho, kto bude spolu s ňou spievať vokály. Podľa nej je to jediná vec, ktorú od muža potrebuje. Silvia totiž nezvláda spievať dve veci naraz a potrebuje výpomoc. Zdá sa, že Silvia si na všetko vystačí sama, s výnimkou spevu. Predsa len, na duet potrebujete dvoch. Pri sexe pomoc partnera nepotrebuje. Vyzerá to tak, že v tomto prípade si vystačí v rámci “one (wo) man show”.

28-ročná Karolína to dala na Karolínu 2.0 po upgrade. Karolína 2.0 Tinder Edition má vychytaný profil, lebo pri jeho aktualizácii: 1. Odstránila všetky nedostatky. 2. Zlepšila vyhľadávacie algoritmy. 3. Pridala nové obrázky, najmä v bikinách. 4. Zvýšila svoj výkon letným opálením. A dokonca má aj 5. Viacjazyčnú podporu. Karolína je jednoducho vymakaná mašina, ktorej nie je čo vyčítať. Predpokladám však, že sa na jej profil nahrnú predovšetkým programátori a IT-čkári. Good luck!

Stretnutie anonymných IT-čkárov… 😀 Zdroj: FB

Azbestová biznismenka

Svoj profil na zoznamke parádne poňala aj Ráchel. Tak nejako biznisovo. Serie na to, čo si kto o nej myslí. A navyše nehľadá jedného. Hľadá ich veľa. Hľadá všetkých, ktorí chcú poradiť a konzultovať veci okolo likvidácie azbestu. Stačí jej zavolať a Ráchel poradí. Dokonca i v tom, odkiaľ zohnať prachy. Ale kto poradí Ráchel, odkiaľ s takýmto profilom na zoznamke zohnať chlapa???

Chalanisko, ktorý nenudí

Zdroj: Pixabay

Aby sme sa tu nebavili len o dievčatách, zaujal ma aj Martin (28). Ten má jasný ťah na bránu, teda na baby a bez zbytočných rečí im vysvetľuje, že on nie je ten nudný typ muža, čo sa ženy opýta “Ahoj, ako sa máš?” Kks, no ktorá by sa na to namotala? Martin to dáva na pána. Píše o sebe: “Som iný ako ostatní. Ja sa pýtam také zaujímavé otázky ako – Ako sa volala prvá ulica, na ktorej si bývala? Alebo – Ako sa volal tvoj prvý psík?” Áno, určite ste si všimli, že Martin nie je jeden z tých obyčajných chlapov. On je ten, ktorý vás zaručene nebude nudiť! A možno sa vás opýta: Ktoré bolo úplne prvé jedlo, ktoré ste v živote ochutnali? A odpoveď môže a nemusí byť nasledovná: “Materské mlieko, ty kretén!”

“Na našom prvom rande vyrežem naše iniciály do dreva. Je to najromantickejší spôsob ako ti dať vedieť, že mám pri sebe nôž!”

Bella (19), Tinder

Pozor, má nôž

No a na záver som si nechal odvážnu Bellu (19). Tá odkazuje všetkým potenciálnym záujemcom o rande: “Na našom prvom rande vyrežem naše iniciály do dreva. Je to najromantickejší spôsob ako ti dať vedieť, že mám pri sebe nôž!” Od Belly sa teda radšej držte ďalej, aby vám romanticky neodfikla to, čo máte na svojom tele najradšej. Každý si dosaďte sám, čo to je.

Chalani, hľadajte si normálnejšie baby.

Howgh.

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Moje osvedčené desatoro na výrazné zlepšenie postavy

Cvičil som a neprinášalo to želané výsledky. Teraz to robím inak. Zhrnul som všetko, čo som sa sám na sebe naučil.

Niekoľko trikov a rád na pekné fotky z mobilu

Asi každý z nás používa mobilný telefón aj na fotenie kadejakých snímkov. Ale nie vždy je jednoduché urobiť dobrú fotku.

Whisky Benriach predstavila novinky a nový dizajn

Škótska whisky Benriach predstavila niekoľko noviniek. Okrem nových lahodných nápojov aj nový dizajn fľaše. Určite odporúčam ochutnať.

Toto lietadlo môže znížiť časy medzi destináciami o polovicu

Prototyp tohto supersonického stroja predstavia už o pár týždňov. Zmení letecký priemysel na nepoznanie? Uvidíme.

5 mýtov o tom, čo sa ženám na mužoch páči

Je pravda, že ženy uprednostňujú bohatých, svalnatých alebo pekných mužov? Kto má skutočne u žien väčšiu šancu?

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov