Leto. Je teplo ako v psinci a po našich telách stekajú pramienky potu. Otvoríme dvere na našich autách alebo v prostriedkoch MHD a zvnútra sa na nás vyvalí horúčava ako zo skleníka na paradajky. Predpokladám, že tieto pocity poznáte.

Foto: Massimo Dutti

V takýchto chvíľach hľadáme miesto, kde nepraží slnko, alebo kde pofukuje akokoľvek slabý vánok. Len nech sa hýbe vzduch. Košele alebo tričká máme nalepené na pokožke a vlasy mokré, akoby sme práve vyšli zo sauny.

Každé ráno preto stojíme pred skriňou s oblečením a rozmýšľame, čo na seba. Niekedy si nemôžme dať na seba len tielko, trenky a žabky, musíme byť v práci za slušnejších. A ani na rande nemôžeme prísť, ako keby sme sa vracali priamo z pláže.

Pre vás, ktorí rozmýšľajú, čo v takýchto teplách na seba, prinášam niekoľko príjemných, voľných a vzdušných odevov z kolekcie mojej obľúbenej značky Massimo Dutti. Väčšinou ide o ľanový materiál, ktorý dobre saje pot, nevadí pritom, že je krčivý – je presne taký ležérny ako samotné leto.

Ľanový materiál je in a je aj veľmi fajn, Massimo Dutti
Zdroj: Massimo Dutti

Opäť vám však aj na tieto pekelné dni radím – nezabúdajte na tielka, ktoré slúžia ako pohlcovač potu. Dnes nájdete XY kvalitných a ľahkých materiálov tielok, ktoré vás aj schladia, aj poslúžia na to, na čo slúžiť majú – aby ste sa vyhli fľakom potu na košeliach alebo tričkách.

Aj v lete môžete mať svoj štýl, Massimo Dutti
Olivová farba je stále v móde, biele tričko je a tiež vždy bude
Kedy na seba biele nohavice, ak nie v lete?

Leto je samozrejme fresh, hravé a rovnako také môžu byť aj jeho farby. Teda aj tie vaše na sebe. Nebojte sa akejkoľvek farby.

Foto: Massimo Dutti

Pohodlné, elegantné a šik. Nebude vám teplo a budete vyzerať parádne. Jednoducho, aj v lete môžete pôsobiť dobre.

Man About, blog pre mužov