More

  Čo ženám pri milovaní vadí?

  Sú veci, na ktoré si treba dať pozor.

  Ak chceme byť v posteli skutočne odmenení, musíme vedieť, čo majú naše partnerky rady a rovnako aj to, čo im vadí. Kto si tieto vecí osvojí, ten bude mať vyhraté.

  Zdroj: Instagram

  Môžme si to nazvať aj prieskumom trhu. Ten si robí každý rozumný človek predtým, než sa do niečoho dôležitého pustí. Takže, aj my, ako rozumní a šikovní muži si najskôr zistíme, čo ženám v posteli vadí a čo naopak milujú. Keď to budeme vedieť, dokážeme sa na to lepšie pripraviť a potom si to všetko užijú nielen naše partnerky, ale aj my. Dobrý deal, čo poviete?

  Trošku som sa povyzvedal v ženskom okolí, oslovil som niekoľko desiatok žien a všetko som to zosumarizoval do najčastejšie sa opakujúcich odpovedí. Teda do takých, ktoré u žien zohrávajú dôležitú úlohu. V tomto prípade negatívnu.

  Čo teda našim ženám pri milovaní vadí? Čoho by sme sa mali my, muži, vyvarovať?

  # Nedostatok očného kontaktu

  Musím sa priznať, že toto ma celkom prekvapilo. Ženám vadí, keď si opriete svoju tvár na ich krk a nepozeráte sa im pri milovaní do očí. Tvrdia, že je to pre ne veľmi neosobné. V podstate majú pocit, ako by sa s nimi miloval ktokoľvek, koho si predstavia. Ale keď sa im pritom pozeráte do očí, ste tam len vy. A to sexuálne napätie sa dá potom priam krájať!

  Na druhej strane viem, že ženy vzrušuje, keď ich pritom jemne bozkávate na krk, oblizujete im končeky uší. Vtedy sa prirodzene nemôžete svojej partnerke pozerať do očí. Takže, keď si odpovede žien a skúsenosti nás mužov zosumarizujeme, vyjde nám toto: Pozerajte sa jej pri milovaní do očí čo najviac, ale nazabúdajte ani na erotogénne zóny – krk, uši, prsia a podobne.

  # Ticho ako v hrobe

  Môj dnešný partner je pri sexe úplne ticho. Nevydáva absolútne žiadny zvuk,” píše jedna z opýtaných žien, Martina. A túto skúsenosť nemá len ona, ale aj mnohé ďalšie. Viete si to predstaviť? Človeka, ktorý pri milovaní nevydá ani hlásku? No ja veľmi nie! Aký je potom rozdiel medzi živou bytosťou a nafukovacím panákom? Ešte aj ten by asi vydával nejaký zvuk vŕzgajúcej gumy alebo fučanie unikajúceho vzduchu!

  Tichí muži sú pre ženy absolútne neatraktívni. Svojim mlčaním vlastne akoby dávajú najavo, že sa nudia. Že ich to nebaví. Že ich partnerka vôbec nepriťahuje.

  Nie, nie je potrebné pri sexe ručať ako jeleň v ruji. Nejaký ten zvuk, ktorým ukážeme, že sa nám to páči ale vydať treba. Pre ženy je to dôležité. A myslím si, že aj pre nás mužov. Tiež by sa nám nepáčilo, keby sme v posteli “mydlili” nejakú, s prepáčením, nehybnú a tichú mŕtvolku. Tfuj!

  Naša práca s hlasivkami má pri milovaní svoj význam. Dokáže nám pomôcť si sex ešte lepšie užiť, ponoriť sa do väčších hĺbok a vyťažiť z neho maximum.

  # Keď je niekto posteľový akrobat

  Súložiť stále v rovnakej polohe je tak trochu nudné a bez fantázie. Vymeniť si polohu môže milovaniu určite len a len prospieť. Ale, všetkého veľa škodí. Andrea mi vo svojej odpovedi napísala, že mala partnera, ktorý s ňou počas jedného milovania vystriedal asi pätnásť polôh. “Bolo to pre mňa vyčerpávajúce a veľmi nepohodlné. Sex s ním som si vôbec neužila.” A nie je to len prípad Andrey, ale na niečo podobné sa sťažovali mnohé ďalšie ženy v prieskume.

  Ak teda chcete v posteli zapôsobiť, uvedomte si, že nie ste na majstrovstvách sveta v gymnastike alebo akrobacii. Skúste 2-3 polohy, nájdite veci, ktoré sa žene páčia, ale nepreháňajte to. Určite ju nepretáčajte a nežmýkajte ako špongiu. Lebo tak sa potom bude po sexe s vami aj cítiť a pre vás to bude znamenať stopku a vaše “poslednýkrát”.

  # Spomínanie na vaše ex

  Priznám sa, že túto chybu som robil aj ja. Možno je to niečo v nás, mužoch, že sa potrebujeme pochváliť, alebo čo… Treba však povedať, že ženám to vadí. Jana, ďalšia žena, ktorá mi prezradila svoje negatívne skúsenosti, napísala: “Nepáči sa mi, keď sa chlapci svojou sexuálnou minulosťou priveľmi chvália. Niekedy to vyzerá, ako by sa chceli predvádzať, akí sú mačovia. Nech to ukážu v posteli a neobťažujú nás svojimi sexuálnymi zážitkami s inými ženami.

  Ak sme teda s niekým v posteli a milujeme sa, nespomínajme na časy minulé, na iné baby, s ktorými sme to robili. Jedine vtedy, ak vás o to vaša partnerka výslovne požiada. Inak si tieto veci radšej nechajte pre seba. Užívajte si to, čo aktuálne máte a vašu minulosť nechajte minulosťou.

  # Ak si chlap myslí, že sex skončil jeho ejakuláciou

  Šuch, šuch, šuch a bác. Koniec. Fajka zhasla. U koho z vás takto prebieha milovanie s vašou drahou? Ak to takto robíte, robíte zle! Ženy takýmto mužom odkazujú – sex nekončí vtedy, keď sa urobíte vy. Sex môže skončiť až vtedy, keď ste si svoj orgazmus prežili obaja, alebo keď vás vaša partnerka sama prepustí zo svojich služieb. Inak – pokračujte vo svojej práci. Máte predsa ruky, ústa. Uspokojiť vašu ženu by malo byť otázkou vašej cti.

  # Keď je muž predvídateľný

  Ak máte svoju sexuálnu rutinu, nemusí to byť na škodu veci. Ale aspoň raz za čas je treba niečim prekvapiť. “So svojim mužom mávame pravidelný sex, ale zväčša ide o klasickú rutinu. Ale ja by som si priala, aspoň raz za mesiac mať sex niekde mimo, na netradičnom mieste a v netradičnom čase. Rada sa bavím, rada si to užívam a z času na čas by my potešilo, keby sme popustili uzdu svojej fantázii,” hovorí Alexandra.

  Z prieskumu medzi ženami teda vyplynulo, že predvídateľnosť je pre nich mínusom, preferujú spontánnosť a rôznorodosť. Takže, rutina OK, ale z času na čas tú svoju niečim prekvapte. A tým z času na čas nemyslím raz za rok.

  # Ak muž nedokáže žene vyhovieť v jej sexuálnych fantáziách

  Bavíme sa o reálnych veciach, nie o nesplniteľných snoch. Povedzme si príklad: Ak vám vaša partnerka povie, že chce pri sexe využívať aj nejaké tie sexiálne pomôcky, neposieriete sa z toho, ale naopak, vyskúšate to.

  V tomto vidí časté zlyhanie u mužov napríklad Ivana. “Na jednom rande sme sa s mojim potenciálnym partnerom rozprávali o tom, kto má čo pri sexovaní rád. Keď som mu spomenula, že pri tom rada používam hračky, úplne stuhol. Vtedy som si uvedomila, že to nie je chalan pre mňa.”

  Odporúčam preto nebáť sa experimentovania. Keď to žena chce, vie prečo to robí. A napokon, obohatiť to môže každého z nás.

  Dôvetok

  Nikto nikomu nenavrhuje a ani neodporúča, aby ste prekročili hranice možného, svoje vlastné hranice akceptovateľnosti. Robte len to, čo vám je príjemné, naopak, nepríjemné veci dajte bokom. Každému môže chutiť niečo iné. Preto je fajn nájsť si partnerku, s ktorou budete ladiť a vzájomne si vyhovovať. Na druhej strane, nikdy nie je neskoro skúsiť aj niečo nové. Váš sexuálny život sa môže rozšíriť o veci nepoznané a snáď aj neskutočne dobré.

  Verím, že vám tieto dievčatá povedali niečo nové a zaujímavé. A nejde len o tieto dievčatá. Za každou z nich sa skrývajú stovky a tisícky ďalších, ktoré cítia to isté. Ja im všetkým za ich názory a odpovede aj touto cestou ďakujem!

  Bonus na záver

  Spomenul som jednej mojej kamoške, že píšem tento blog a opýtal som sa aj jej, čo jej pri milovaní výslovne vadí. Jej odpoveď ma rozosmiala:

  “Mne výslovne vadí, keď sa na nás pritom pozerá náš zajac!”

  Nuž, čo na to povedať? Aj zajačik sem tam potrebuje nejaké to divadlo 😀

  Man Abou, blog pre mužov

  Latest articles

  spot_imgspot_img

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img