ÚvodLifestyleVeda prehovorila: Čo je pre ženy na mužoch fyzicky najatraktívnejšie?

Veda prehovorila: Čo je pre ženy na mužoch fyzicky najatraktívnejšie?

-

Pohovorme si dnes o fyzickej atraktivite, alebo ak chcete príťažlivosti mužov. Čo na nás najviac priťahuje opačné pohlavie? Vypracovaná hruď? Pekný zadok? Dobrý účes? Trendy oblečenie? Ani jedno z vyššie menovaných, aj keď nemôžeme povedať, že aj tieto veci iste často zavážia.

Foto:  Tasy Hong from Pixabay 

Pozrime sa ale na to, čo hovorí výskum. Podľa Royal Society Open Science je to dĺžka. A prekvapivo, nie dĺžka penisu, ale dĺžka nôh (nie chodidiel). Konkrétne ide o pomer dĺžky končatiny, v tomto prípade nohy, voči celkovej dĺžke tela, teda výške.

Nejdem v tomto blogu riešiť, ako k tomu dospeli, viac sa môžete dozvedieť v menovanej štúdii. Zameriam sa len na samotný výsledok.

Takže – nielen nám mužom sa páčia ženy s dlhými nohami, ale podľa výskumu menovanej spoločnosti sa aj ženám páčia muži s dlhými nohami. A aby sme teda pre ženy boli my, muži, atraktívnejší, mali by sme mať dĺžku nohy okolo 50 percent k celkovej výške postavy. V idelálnom prípade nad 50 percent.

Foto: Pexels.com

Hneď ako som sa to dozvedel, prišiel som domov a hodil som tašku do kúta a hora sa hľadať meter. A s výsledkom môžem byť spokojný. Dĺžka nohy 95 cm a moja výška 182 cm. Yes, mám to! Dĺžka mojej nohy je viac ako 50 percent (konkrétne niečo cez 52 %) z mojej výšky, a teda zapadám medzi mužov, ktorí sú v tomto meradle atraktívnejší.

Ale, aby mi sláva nestúpla do hlavy, zároveň si uvedomujem, že čo sa týka atraktivity, je toho oveľa viac. Písal som o tom aj v mojom ďalšom blogu. Mix týchto vecí, je tou najlepším receptom pre atraktivitu muža voči iným – najmä ženám.

Prečítajte si môj blog – Po akých mužoch ženy túžia – a dozviete sa všetko potrebné.

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov

Error decoding the Instagram API json