Ak ste milovníkmi motockylov a motoršportu a chcete, aby v týchto šľapajách išli aj vaše deti, máte šancu. Známa značka motocyklov Harley-Davidson pripravila niečo aj pre najmenších.

Foto: Harley-Davidson

Deti možno od malička viesť k rôznym športom. Viem si predstaviť otecka, ktorý chce mať zo svojho synátora skvelého cyklistu alebo motokrosáka. Alebo pokojne aj z dcéry. Proti gustu žiaden dišputát!

Aj ako posúvadlo

Ak teda chcete vyskúšať, či sa to vašim krpcom bude pozdávať, fajn testom môže byť práve nový balance e-bike značky Harley-Davidson. Je určený pre deti od troch rokov a môžu si na ňom parádne zajazdiť. A dovolím si tvrdiť, že potom už môže byť k tomu, aby sa to stalo ich hobby, skutočne len kúsok. Pre tých najmenších môže poslúžiť aj ako posúvadlo do času, kým sa na ňom nenaučia držať rovnováhu.

V štýle BMX

V podstate ide o akési BMX-ko. K dispozícii sú dve veľkosti – Irone 12 a Irone 16. Poháňané sú rýchlo vymeniteľnou lítiovou batériou, čo deťom poskytuje čas jazdy do 60 minút.

Ľahký hliníkový rám má vidlice v štýle BMX a výškovo nastaviteľné sedadlo. Akonáhle dieťa dokáže na tomto biku udržať rovnováhu, môže si vyložiť nohy na opierku.

Na výber sú tri režimy – tréningový, štandardný a rozšírený. Pokročilý režim umožňuje jazdcovi pohybovať sa rýchlosťou 11 km/h.

Cena

Cena detského balans biku sa začína na 649 amerických dolároch.

Informácie priniesol portál https://hiconsumption.com.

Man About, blog pre mužov