Počas tejto koronakrízy som trošku viac blúdil po Netflixe, než kedykoľvek predtým. A stále hľadám, testujem, skúšam nájsť niečo nové, zaujímavé, čo sa dá pozerať. A tak mám pre vás dva tipy na pozerateľné seriály.

Samozrejme, každý máme iný vkus. Niečo sa nám môže páčiť, iné nie. Sto ľudí, sto chutí. Toto však baví mňa.

# Neľudské zdroje (Inhuman Resources)

Prvou vecou, ktorú zmienim je pre mňa prekvapko v podobe bývalého futbalistu a francúzskeho reprezentanta Erica Cantonu. Až donedávna som netušil, že je aj herec. A musím povedať, že celkom obstojný herec. Nie som žiadny filmový kritik, ale jeho herecký výkon v seriáli Neľudské zdroje sa mi páčil. Aj seriál ako taký sa dal pozerať. Možno niekedy sa mi zdalo, ako keby scenárista písal jeho dej od dielu k dielu a nevedel čo bude ďalej, ale možno to je len môj pocit. Určite túto vec odporúčam, najmä tým, ktorí obľubujú európsku kinematografiu. A tiež tým, ktorí sú zvedaví na prerod špičkového futbalistu na herca. Zaujímavé.

Tu si pozrite trailer

# Ty, ja a ona (You, me and her)

Ďalšou zaujímavosťou na Netflixe, ktorá mňa osobne baví je trošku pikantný seriálik o polygamii. Nič pre puritánov a “pánboškárov”. Stať sa však môže a aj stáva. Čo ak sa do takejto situácie raz zapletiete aj vy? Dvaja manželia sa zaľúbia do mladej študentky a vytvoria oficiálnu trojku. Samozrejme, že sa stretnú s odporom verejnosti, lebo… veď také sa nesmie. No a čo! Ale život prináša rôzne situácie, že?

Ja mám rád veci, ktoré nie sú typické, sú sem tam aj prekvapivé a vyvolávajú diskusiu. Možno aj to má za cieľ tento seriál. A možno nie. Neviem. Je ľahký, svieži a vtipný. A aj pikantný. Rád sa na to pozerám, bavím sa pri tom. Skúste aj vy 🙂

Pozrite si trailer

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu