Úvod Man About Hlas ženy

Hlas ženy

-

Páni, nebojte, nebude to ukričaný hlas. Len občas malý komentár na konci článku, keď budem cítiť potrebu niečo povedať. Nie, nebude moralizovať. Bude slúžiť na vaše pobavenie. Svet nie je čiernobiely, a preto vám do toho občas vstúpim. Takým ženským hlasom z úzadia, ktorý vám sem tam môže vŕtať v hlave. Veď námety na články o vzťahoch budú napokon aj z môjho života 🙂

Zároveň budem pôsobiť aj ako technická podpora pri dolaďovaní celého webu. Táto moja úloha vyplynula spontánne, po prvých dvoch večeroch prizerania sa na bezmocnosť môjho milovaného. Tak som sa jej chopila hlavne pre kľud v rodine. Veľmi sa poteším akýmkoľvek návrhom na zlepšenie a nebudem ich brať ako osobnú kritiku. Sľubujem!

Prajem vám prijemne čítanie.

H.Ž.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Nová škótska whisky z Glasgowa? Trikrát destilovaná 1770-tka

Nová škótska whisky z Glasgowa je trikrát destilovaná a veľmi jemná. Charakterizuje ju zrelá hruška, vanilka, karamel a pikantná čokoláda.

Ak chceš byť vo vzťahu víťazom, nechaj vyhrávať aj svoju partnerku

Každý z nás má svoje potreby a želania. Ak má však jeden inú predstavu o živote a fungovaní v domácnosti ako druhý, treba nájsť recept ako to zladiť. Tu je.

Dve prekvapenia z Netflixu. Jedno trošku pikantné

Bývalý futbalista Eric Cantona v kriminálnom seriáli Neľudské zdroje a pikantný seriál o polygamii Ja, ty a ona. Moje dve odporúčania na seriály.

Modrá kobra. Poteší a nepoštípe!

Radosť pre oči, krása na pohľad, na dotyk. Vietor vo vlasoch, hrdosť na to, v čom sedíte. Ocitáte sa v inom svete. Vo svete novodobých moderných veteránov.

Nemecký ilustrátor mení obyčajné fľaky z kávy na obrázky

Milé, zaujímavé, netradičné. Aj takyto by sa dali nazvať obrázky nemeckého ilustrátora, ktoré tvorí z fľakov od kávy.