Úvod Hračky Hummer opäť na scéne. Tentokrát elektrický

Hummer opäť na scéne. Tentokrát elektrický

SUV má nový look.

-

Automobil Hummer H1 je jedným z najpopulárnejších SUV na svete. Vo verejnosti si získal takú obľubu, že sa zastavenie jeho výroby v roku 2006 považovalo za jedno z najviac kontroverzných rozhodnutí v automobilovom priemysle. Dnes však môže byť zase všetko inak.

Zdroj: https://hiconsumption.com

Začiatkom tohto roka sa objavila informácia, že by sa na trhu mohla objaviť elektrifikovaná verzia tohto obľúbeného “tereňáku”. Dizajnér Samir Sadichov nakreslil, ako by vynovený Hummer H1 mohol vyzerať.

Zdroj: https://hiconsumption.com

Sadichov je pritom jeden z najznámejších automobilových dizajnérov, ktorí tvoria digitálne verzie nových prototypov. Navrhol napríklad spotrebiteľské verzie športových vozidiel Lamborghini a Genesis.

Samir Sadichov pri práci. Zdroj: (oxu.az)

Tentokrát však od športových modelov prešiel na prekreslenie ikonického Hummera, ktoré by malo byť v súlade s jeho pôvodnou dizajnovou filozofiou.

Zdroj: https://hiconsumption.com

Vpredu nájdete rozoznateľnú sedemmiestnu mriežku H1, LED svetlá a kapotu, tentokrát však v jej modernizovanejšej štruktúre. Zaujímavosťou je aj odnímateľná časť strechy, pod ktorou je ukrytý dostatočný priestor na off-road vybavenie či kempingovú výbavu.

Výsledkom je auto na cesty i do terénu. V hi-tech výbave a na elektriku.

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prerábal som byt. Alebo, keď sa predstavy nestretnú s realitou

Prerábal som byt. Predstavy mám ako Pat a Mat. Možno aj výsledok by bol taký, keby... Veď si prečítajte. Dopadlo to všetko inak.

Dve legendy sa spojili. Prinesú niečo výnimočné

Keď sa spoja také pojmy ako sú Bowmore (svet whisky) a Aston Martin (svet automobilov), výsledok nemôže byť iný ako vynikajúci.

Nepretrhnite sa a nájdite si čas pre seba. Vytvorte si vlastné rituály

Rituály nám pomáhajú lepšie sa vysporiadať s problémami, povinnosťami a tlakom, ktorý je na nás vyvíjaný deň čo deň. Ako na to? Toto robím ja.

Divní ľudia v Tatrách alebo z čoho mi ostával rozum stáť

Človek okolo seba vidí kopec divných ľudí. Prečítajte si, čo som spozoroval v Tatrách. Niekedy mi fakt zastával rozum.

Špecializujú sa na whisky z jediného suda. A majú štýl a jedinečnosť

The Single Cask ponúkajú whisky z jedného jediného suda, z rôznych páleníc. Všetko však vo vlastných štýlových fľašiach. Originálne!

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov