More

  Jarné trendy pre muža? Toto si oblečte

  Každý deň sa prehŕňame v skrini a rozmýšľame, čo si ráno obliecť medzi ľudí. Teda najskôr do školy alebo do práce. Poďme sa pozrieť na to, čo môžeme nosiť na jar.

  Samozrejme, každý z nás si môže obliecť to, čo vždy a byť nudný. Ničím neprekvapiť a nezaujať. Ale ak chceme zvoliť opačný prístup, teda zaujať a páčiť sa ostatným, môžeme skúsiť niečo nové. Iné. Možno niekedy aj trochu odvážne.

  Čo teda odporúčam na jar? Keď sa pozriete na svetové trendy, ktoré predstavujú rôzne módne stránky, väčšina vecí je u nás prakticky nenositeľná. Preto som pripravil niekoľko outfitov, ktoré sa nikto z nás nemusí hanbiť obliecť a bude vyzerať dobre. Tu sú.

  # Street style

  Klasický pouličný voľnomyšlienkársky štýl asi z módy nevyjde nikdy. Základom je mať čisté oblečenie a nepôsobiť zanedbane. Takže pokojne dať na seba bledomodré predraté džínsy, bielu košeľu a hnedé doplnky. Napríklad semišové topánky, semišovú bundu a koženú hnedú tašku ako doplnok.

  Zdroj fotiek: Instagram

  Druhou možnosťou sú tmavšie džínsy s bielym tričkom a modrou ležérnou košeľou.

  Tretím outfitom, ktorý mňa osobne zaujal sú roztrhané džínsy (áno, stále budú v móde), biely rolák a kožená bunda s límcom. K tomu biele kotníkové tenisky.

  # Kárované nohavice

  Kárované slim fit nohavice sú možno pre niekoho odvážnejšie, ale sú trendy. V bledohnedej alebo tmavohnedej sú fajn. K nim je vhodné tričko s krátkym rukávom alebo aj rolák a krátka bunda do pása, prípadne jarný kabát. Hnedé poltopánky alebo tenisky budú tou vhodnou obuvou.

  # Tenký predĺžený kabát vo farbe kamel

  V tom budete vyzerať ako pán. Dodáva eleganciu a čistotu. K nemu môžu byť už spomínané kárované nohavice alebo pokojne aj džínsy, navrch pulóver, tričko s dlhým rukávom, ležérna košeľa. Podľa ľubovôle.

  # Elegantný štýl

  Ak ste typ muža, ktorý má rád eleganciu, tak je tu množstvo rôznych variácií casual alebo biznis oblekov či blejzrov (saká, ktoré sa nosia samostatne), ktoré môžeme doplniť chinos nohavicami alebo denim nohavicami v rôznych farbách.

  Pre gentlemanov a biznismanov tu mám tip na košele či obleky šité na mieru. Spoločnosť Bernhardt Slovensko sa o vás postará, trebárs aj u vás v práci či doma. Nemusíte ani nikam chodiť. Stačí sa dohodnúť na termíne.

  # Retro štýl

  Ani elegantný retro štýl nemusí vyzerať zle a ani zastaralo. Veľmi dobre vieme, že staré veci sa vracajú v obmenených formách, a tak je tomu aj v tomto prípade. Bledohnedé nohavice, košeľa s jemným hnedým pásikom, hnedá pletená kravata a tmavohnedý sveter. Vyzerá to trochu oldie, ale veľmi pekne. Určite zaujmete a nie je to nič extravagantné.

  Možností je veľa, netreba sa báť zaujať. Jedineční alebo niečím zaujímaví muži sú pre ženy vždy väčším lákadlom ako bežní tuctoví chlapi.

  Man About, blog pre mužov

  Latest articles

  spot_imgspot_img

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img