Kto by si nechcel doma variť vlastné pivko? A mať pritom len jeden stroj, ktorý v sebe skrýva kávovar, čajník a pivovar! To je skoro všetko (sex dáme na chvíľu bokom), čo my muži k životu potrebujeme, no nie?

Doba napreduje a šikovní ľudia vymýšľajú rôzne šikovné vecičky. Tento prístroj môžeme rozhodne zaradiť medzi ne. Volá sa Pico U a je prvým univerzálnym varičom nápojov na svete. A my muži máme takéto technologické hračky radi, no nie?

varič piva
PICO U, zdroj foto: kickstarter.com

Jeden varič, množstvo produktov

Čo je vlastne Pico U a čo dokáže? Ide o inteligentný a kompaktný varný prístroj, ktorý umožňuje jednoduché vytváranie obľúbených nápojov. Ranná šálka kávy, poobedňajší čaj či remeselné pivko na večer. Alebo aj rôzne miešané nápoje. Toto všetko sa dá s touto mašinkou pripraviť. Veľmi ma to zaujalo a chcel som sa s vami o tento zázrak techniky podeliť (nie nejde o reklamu, lebo ja za to, že o tomto píšem nemám zhola nič!).

Ako prístroj funguje

Je potrebné nakúpiť si všetky komponenty a tiež aj veci, z ktorých sa produkty varia. A potom je to už veľmi jednoduché (viď video).

Varenie piva ide ľahko

Stačí tento prístroj v plnej výbave, ingrediencie na varenie piva (dajú sa objednať) a 5 litrový keg z nehrdzavejúcej ocele a môžete si variť remeselné pivo podľa vlastnej chuti.

pivo

K dispozícii sú rôzne druhy chmeľu, obilia a ďalších špeciálnych ingrediencií, z ktorých si môžete navariť presne to, čo vám bude chutiť. Značka je partnerom stoviek pivovarov z celého sveta, s ktorými pripravila množstvo receptov na varenie piva. Už si len vybrať a navariť si vlastné pivko doma, zorganizovať grill párty pre kamošov.

kickstarter.com

Dobrá káva

Použite vlastnú obľúbenú kávu, vyberiete si druh kávy aký chcete a šálka čerstvej kávy je za 90 sekúnd pripravená.

káva

Chladené i horúce nápoje

S prístrojom Pico U si viete pripraviť aj rôzne chladené nápoje, zázvorovú citronádu, vanilkovo-čokoládový nápoj. Receptov na prípravu je množstvo, stačí si vybrať a vyskúšať. S týmto varičom dokážete pripraviť skutočne široké spektrum jedinečných nápojov.

nápoje

-Man About

zdroj: kickstarter.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu