ÚvodVzťahyKaždodenná idea pre páry: Čo budeme robiť dnes večer?

Každodenná idea pre páry: Čo budeme robiť dnes večer?

-

Nuda môže zabiť váš vzťah. Ale, čo robiť, aké aktivity vykonávať, aby vzťah nezahalil závoj nudy? U niekoho stačí trochu fantázie. No keď už fakt neviete “kam z konopí”, pomôcť vám vedia aj moderné technológie. O čom hovorím?

Existuje zaujímavá mobilná aplikácia, ktorá sa môže stať akýmsi radcom pre všetkých, ktorým došli nápady. Volá sa Cobble a ponúka párom rôzne zaujímavé idey ako stráviť spoločný čas. Romantika, dobrodružstvo, gastro zážitky, kultúra, čokoľvek, čo vám pomôže spestriť spoločne strávený čas.

Aplikácia síce nie je slovenská, zameraná je hlavne na obyvateľov New Yorku. Ale… pre zaujímavosť som si ju nainštaloval aj ja a zistil som, že môže inšpirovať i ľudí na Slovensku.

Foto: Chermiti Mohamed on Unsplash

Ako to funguje

Podobne ako niektoré zoznamovacie aplikácie. V mobile vám appka zobrazuje nápady, a vy ich prstom odsúvate nabok, alebo otvárate, keď vás zaujmú. A keď zaujmú oboch partnerov a získate “match”, teda zhodu, je rozhodnuté. Môžete ísť do toho.

No dobre, možno si poviete, je to blbosť. Ale… ako inšpirácia pre plánovanie spoločného programu alebo rande poslúžiť určite môže. Alebo môže poslúžiť len ako obyčajná zábava či zabíjač dlhého času. A ak vás aplikácia neosloví, jednoducho si ju môžete odinštalovať.

Man About, blog pre mužov (i ženy)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov

Error decoding the Instagram API json