Úvod Vzťahy Kde prichádzajú o panenstvo ako prví?

Kde prichádzajú o panenstvo ako prví?

-

Kedy si prišiel o panenstvo? Ja v 16-tich. U každého to môže byť samozrejme inak. Niekto to zvládne skôr, iní vyčkávajú. Buď zo strachu, alebo čakajú na tú pravú. Alebo nemajú s kým.

panenstvo, sex, Man About, blog

Nie všade vo svete to je tak ako u nás, že nám v podstate do toho nik nekecá. Niekde existujú prísne tradície, alebo náboženské pravidlá, ktoré ľudia v niektorých častiach sveta dodržiavajú. Lebo musia. Alebo chcú… Niektorí ešte neskúsení jedinci si často kladú otázku:

Kedy prísť o panenstvo?

Inšpiráciu možno hľadať vo svete.  Čítaj a dozvieš sa viac.

Čo ukázal prieskum

Spoločnosť Durex robila celosvetový prieskum vo vybraných 44 krajinách. Bolo medzi nimi aj Slovensko. Ako to dopadlo? V ktorej krajine si ľudia radi “vrznú” skôr a kde naopak najneskôr? A kde sme my?

Na úvod prezradím, že podľa spomínaného prieskumu je celosvetový priemer prvého sexuálneho zážitku vo veku 18 a pol roka.

panenstvo, sex

Kde sa o panenstvo prichádza najskôr

Najviac sa ponáhľajú ľudia na Islande (možno aj preto, že im je zima, hah). V priemere tam chlapci i dievčatá prídu o panenstvo vo veku 15 a pol roka. Naopak, najpomalší sú v Malajzii. Často sa prvýkrát milujú až vo veku 23 rokov.

Inak, keď sa tak pozerám na tabuľku “tenkrát poprvé” tak sa zdá, že zima a sex sa navzájom ovplyvňujú. Však čo robiť počas dlhých zimných večerov ak nie sexovať?

Dôkaz?

Tak teda na Islande je priemerný vek straty panenstva 15,6, v Dánsku 16,1, v Švédsku 16,2, v Nórsku 16,5, rovnako aj vo Fínsku. Všimni si, že ide o samé severské krajiny.

Môj predpoklad ale zrazu naruší Izrael (16,7), Bulharsko ((16,9) alebo Portugalsko (16,9). A tam už je rozhodne teplejšie.

sex, panenstvo, Man About

Kde najneskôr

Poďme teraz na opačný koniec poradia. Najneskôr sa k sexu prepracúvajú v už spomínanej Malajzii, nasleduje India (22,9), Singapur (22,8), Čína (22,1), Thajsko (20,5), Hong Kong (20,2), Vietnam (19,7), Nigéria (19,7)… Tu je výrazne teplejšie. Tak sa im asi až tak nechce, hehe.

Ako je na tom Slovensko

Tak kedy prísť o panenstvo? V podstate to je na každom z nás. Podľa štatistík v našej krajine prichádzame o panenstvo v priemere vo veku 17,8! Teda tesne pred dovŕšením dospelosti. Podobne ako my sú na tom aj v Turecku a na Novom Zélande.

No a Američania si napríklad počkajú až na deň D, keď dosiahnu rovných 18 a potom pri bujarých oslavách prichádzajú o panenstvo pekne jeden za druhým 😀 (trošku na pobavenie).

kedy prist o panenstvo

A kedy si to po prvýkrát v živote s niekým robil ty? Daj vedieť do komentu. Nie je na tom nič, za čo by sa mal človek hanbiť 🙂

-Man About, blog pre mužov

Zdroj foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Víkendový špeciál: Keď prekvapenie od ženy muža naserie

Na úvod sa ospravedlňujem za slovo "naserie", ale niekedy je lepšie pomenovať veci pravým menom. Ja som sa cez víkend trošku...

Luxusný dom v púšti nie je prakticky vidieť. Môžu za to zrkadlá

Neviditeľný dom v púšti? Toto je on. Za hodinu prenájmu si pýtajú 1750 doláčov.

Nová “škodovka” na obzore? Tento športiak by bol výkladnou skriňou

Na internete sa objavili fotografie športovej verzie automobilu značky Škoda. Ide o skutočný zámer automobilky alebo o hoax? Čítajte tu.

Na tieto whisky čakal celý svet. Novinky z írskeho Waterfordu sú tu

O whisky z tejto mladej pálenice budete v budúcnosti určite ešte veľa počuť. Teraz predstavila svoje prvé kúsky, prečítajte si o nich.

Hummer opäť na scéne. Tentokrát elektrický

Automobil Hummer H1 je jedným z najpopulárnejších SUV na svete. Vo verejnosti si získal takú obľubu, že sa zastavenie jeho výroby...

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov