shop-cart

Práve čítate: Keď jeden orgazmus nestačí. Doprajte jej viac!

Keď jeden orgazmus nestačí. Doprajte jej viac!

Ak vie vaša partnerka dosiahnuť orgazmus, tak je všetko ako má byť. Ukážte jej, že jeden, teda prvý, nemusí byť posledný. Ak dokáže vyvrcholiť raz, je veľmi pravdepodobne, že to dokáže znova a znova. Tomu sa hovorí kvalitný sex páni!

My muži to máme o niečo zložitejšie, po prvom orgazme potrebujeme trochu viac času, aby sme boli pripravení na druhú etapu. U žien je to iné. Dokážu mať viac orgazmov za sebou vo veľmi krátkom časovom rozmedzí. Tak prečo to nevyužiť? Prečo našim partnerkám neumožniť raz, dva i tri orgazmy? Viete aké vám budú vďačné? Po multiorgazmickom sexe vám budú na ramene priasť spokojnosťou ako krotké mačiatka!

žena

foto: Matheus Ferrero, unsplash.com

Skôr ako sa budete snažiť automaticky hrať hru na viac orgazmov v rade, zistite si, či to vaša partnerka vôbec chce. Každá je totiž iná. Niektorým stačí jedno vyvrcholenie a potom sa chcú len túliť, iné idú radšej povysávať. No. Dosť bolo žartíkov. Pozrime sa na to, ako zvýšiť vaše šance zdvojnásobiť, strojnásobiť či X-násobiť potešenie vašej najdrahšej. Alebo tej, ktorej práve v posteli dokazujete, že vám to ide na úrovni. Môj rekord je 17 orgazmov v rade. Skúste to aj vy, či?

Tu je niekoľko tipov, ako ženu dostať do varu a následne si ju niekoľkokrát natrieť na chlieb.

Vytvorte dostatočne silné sexuálne napätie.

Volajte si to predohra, alebo vyvolanie túžby. Pohrajte sa s ňou, nechoďte hneď na vec. Vyvolajte v nej veľmi silnú potrebu chcieť sex, až sa bude celá chvieť. To je práve to, čo môže pomôcť dosiahnuť nielen jeden, ale aj ďalšie bonusové orgazmy. Veď viete ako to je: ak ste neskutočne hladní a za sklom vidíte krásne prepečený steak alebo nádherne šťavnatý hamburger, začnú vám tiecť slinky a dostanete doslova vlčí hlad. Túžbu zjesť to, čo práve vidíte. Rovnako je to aj pri sexe. Len bez toho hamburgera…

nohavičky

foto: pixabay.com

Nechajte ju chvíľu oddychovať

Ale: Ani po prvom orgazme neprestávajte s udržiavaním vzrušenia formou hladenia, bozkávania a slovných pomôcok. Aj keď sa jej telo uvoľňuje, udržiavajte ju v sexuálnom napätí. Nedotýkajte sa ale jej klitorisu, hneď po orgazme ho bude mať precitlivelý a váš dotyk na tomto mieste jej nemusí spôsobovať pôžitok, práve naopak, môže byť bolestivý. Ostatné erotogénne zóny môžte pokojne stimulovať. Šepkajte jej do ucha aká je krásna. To žena vždy rada počuje. Toto všetko ženu udrží v tom správnom túžobnom rozpoložení.

v posteli

foto: pixabay.com

Obnovte aktívnu činnosť

Je čas ju znovu rozpáliť a dostať do varu. Krv sa opäť nahrnie na miesta, kde je to potrebné a to ženám uľahčuje opätovne vyvrcholiť. Ak tomu chcete pomôcť, skúste použiť aj trošku neslušnejšie slová (nebuď však sedlákom).

No a teraz sa môžete vrátiť na najkrajšie a najcitlivejšie miesta na ženskom tele. Začnite s jemnými dotykmi, využite prsty alebo jazyk a pomaly ale isto postupujte k intenzívnejšej stimulácii. Až kým sa neurobí opäť.

žena

foto: Stas Svechnikov, unsplash.com

Vyskúšajte aj nové spôsoby

Je fajn, že už viete, čo na vašu polovičku funguje, ale nikdy nie je na škodu vyskúšať niečo nové. Zmeňte polohu, zapojte do hry aj ďalšie erotogénne zóny. Niektoré ženy môžu napríklad vyvrcholiť pri stimulácii bradaviek jazykom, či prstami. Ak chcete zájsť ešte ďalej mám jeden tip: Skúste sa jazykom zamerať na oblasť medzi vagínou a análnym otvorom. Môžete objaviť neobjavené teritórium rozkoše!

sex

foto: pixabay.com

Hrajte sa, skúšajte, buďte jemní, buďte drsnejší, striedajte činnosti, polohy, experimentujte. Je len a len na vás, či nájdete aj niečo viac ako len štandard, ktorý sa od vás bežne očakáva.

-Man About

Hlas ženy

Páni, pokiaľ túžite po povysávanej domácnosti, toto nikdy so svojou polovičkou neskúšajte. Naozaj NIKDY! Po takomto zážitku sa jej všetky priority poprehadzujú a poriadok v domácnosti sa razom posunie na tú najnižšiu priečku. V žiadnom prípade si z vás nerobím srandu, mám to z overeného zdroja 😉

Dokonca si nemyslím, že by ste o viacnásobný orgazmus museli byť ochudobnení. Po prvých dvoch orgazmoch totiž veľa z nás, bude pociťovať túžbu vám vašu starostlivosť opätovať. A počas čakania na vašu opätovnú erekciu, stihneme ďalšie dva, tri alebo aj štyri naše orgazmy. A takto sa to môže opakovať až do … Veď poznáte, ako to chodí s kolobehom vody v prírode. Ani ten nikdy nekončí 😊

P.S: V každom z vás drieme kus športovca, ktorý rád prekonáva svoje aj cudzie rekordy. Tak prečo sa do toho nepustiť, ak vám bude odmenou teplá večera a pivo k večernému futbalu?

Kľúčové slová

, , ,


Ulož tento článok na neskôr