shop-cart

Práve čítate: Koho priťahuješ? Prezradím ti, ako to funguje

Koho priťahuješ? Prezradím ti, ako to funguje

Spoznáš muža, ktorý je vo vzťahu a muža, ktorý je bez ženy? Ja áno. Nie je to až také zložité. Každý z nás zo seba niečo vyžaruje a o veľa veciach vypovedá aj jeho správanie a reč tela. Poďme si to rozmeniť na drobné.

Čo robí chlap, keď je bez ženy? A čo robí a ako sa správa, keď je vo vzťahu? Sú to dve odlišné životné situácie. A podľa nich funguje aj naše správanie. V podstate si to ani neuvedomujeme. Ale veľa o nás vypovedá naša reč tela, naše správanie, sebavedomie, nálada. Mnohé detaily, ktoré iní dokážu dekódovať. Keď sa dobre prizrieš, tak ich uvidíš aj ty.

Chlap bez ženy

Jednou z najviditeľnejších vecí, podľa ktorej rozoznáš chlapa bez ženy je jeho obliekanie. Jeho štýl. Alebo sa to dá nazvať aj akousi zanedbanosťou. Nevkusom. Je nezladený. Oblieka si odveci veci. Nie je dostatočne upravený. A čo je na tom najhoršie, vôbec si to neuvedomuje. Samozrejme, česť mnohým výnimkám!

Ďalším znakom nezadaného muža je jeho voľný čas. Čo vtedy robí? Býva u rodičov. Maminka sa oňho stále stará. Väčšinu času trávi so svojimi nezadanými kamošmi, lebo tí zadaní už naňho nemajú čas. Behá po baroch a v podstate je stále na love. Na love potenciálnych partneriek. Žije zábavou. V podstate si užíva bezstarostný, ale na druhej strane nenaplnený život. Nudný. A často aj nezaujímavý. Niečo mu chýba. Druhá polovička. Žena, ktorá by ho robila šťastným. A to na človeku rovnako vidieť.

Keď si chlap nájde ženu

Čo sa stane ako prvé, ak si takýto chlap nájde ženu? Tá žena ho dá do laty! Samozrejme, ak nie je odveci ako ten chlap. Ale ženská, ktorá je čo k čomu, sa o svojho chlapa postará a urobí z neho človeka. V podstate, na svoj obraz.

Muž, ktorý má svoju partnerku je iný. Vzťah mu zmenil život. Má svoju lásku. Je spokojný. Zaľúbený. Optimistický a usmiaty. Uvoľnený. Toto všetko z neho vyžaruje niečo pozitívne. A takto pozitívne pôsobí aj na svoje okolie. Aj na iné ženy. Síce ich už nepotrebuje, ale často si uvedomí, že je zrazu oňho väčší záujem. Práve pre to, aký je. Príťažlivejší je to správne slovo.

Dôkaz z praxe

Inak, teraz trochu odbočím, ale len kvôli tomu, aby som toto svoje tvrdenie niečím podporil. Všimli ste si niekedy, že ste poznali nejakú ženu, ktorá sa vám síce páčila, ale niečo jej chýbalo? A potom ste ju videli o nejaký čas a ona zrazu žiarila a bola taká krásna, že ste si povedali, že prečo ste to nevideli skôr? Mne sa to stalo niekoľkokrát. A čo bolo dôvodom tejto zmeny? Je to jednoduché – našla si chlapa! Bola zaľúbená a mala vzťah. To isté platí o nás všetkých.

A presne toto je to, čo chcem týmto blogom povedať:

Nepriťahuješ tých, ktorých priťahovať chceš. Priťahuješ niekoho tým, kým si. Svojou momentálnou osobnosťou.

Man ABOUT, blog pre mužov

Niečo ti na záver prezradím: Keď stretneš ženu, ktorá ťa zaujíma a ty si jej rovnako sympatický, začne uvažovať nad tým, aký typ života by s tebou mala. Spontánny a vzrušujúci? Alebo predvídateľný a nudný? O tom všetkom vypovedá tvoje správanie a tvoja reč tela. To, ako sa správaš. To, či si sebavedomý, alebo si predposratý. Či si rozhľadený, alebo obmedzený. Či žiješ život naplno, alebo len tak prežívaš a tvoj život je bezduchý. No hádaj, ktorého chlapa by si každá žena vybrala?

Tak ako si na tom ty? Ktorý typ ženy priťahuješ? Ak žiadny, je čas sa zamyslieť nad tým, čo vo svojom živote zmeniť. A napraviť to!

Man About, blog pre mužov

P.S. Ak hľadáš partnerku a potrebuješ s niečím poradiť, ako na to, kde ju nájsť, ako niekoho osloviť a podobne, napíš mi, poradím ti. Kontaktuj ma cez e-mail: info@manabout.euUlož tento článok na neskôr