Rozmýšľal som nad tým, o čom mám v mojom novom blogu napísať. A napadlo mi, že ho venujem tým, ktorí nemajú partnerku. Nemajú, ale chceli by.

Prečo som sa rozhodol napísať práve o tejto téme? Viacerí z vás mi píšu o tom, že nemajú partnerku. Všímam si to aj na FB, kde niektorí slintajú nad krásnymi ženskými fotkami, nad sexy telíčkami a provokujúcimi polohami. A potom len zalomia rukami, alebo si povzdychnú – ách, keby som takú mal. Alebo och, aj ja by som chcel ženskú. Chcel, chcel, ale otázkou je – čo preto robíš?

Zdroj: Instagram

Nemajú, lebo nehľadajú

Mám dvoch kamarátov rovesníkov, ktorí nemajú partnerky. A v podstate ani neviem o tom, že by niekedy nejaké vôbec mali. Nemám pocit, že by boli geyovia, a ak áno, tak to veľmi dobre maskujú. Koľkokrát som sa ich pýtal a potom aj sám seba, prečo nemajú žiadnu známosť? Kokos, chalani 45 rokov na krku a ešte som u nich nevidel žiadnu partnerku?! Tomu fakt nerozumiem. Pýtal som sa ich, chalani a prečo vy vlastne nemáte ženy? Ich odpoveď bola vždy taká nemastná-neslaná: Nenašli nikoho, kto by sa im pozdával, nemali šťastie, aj by chceli, ale nič nevychádza. To fakt? Ja takéto odpovede neberiem…

Prečo ja áno a oni nie?

Teraz preskočím na svoj príklad. Ja som mal partneriek neúrekom. Či už išlo o vzťahy alebo len o sex. Bolo ich fakt dosť. Prečo som ich ja mal toľko a oni nič? A nie, nie je to v tom, že by som bol ja nejaký playboy a oni škaredí ako túlaví psi. Nie. Skôr si myslím, že ja som na tom neustále makal a oni boli a sú veľmi pohodlní. Leniví. A dnes už asi aj rezignovaní.

Zdroj: Instagram

Nezaklope ti na dvere

Raz som mal také dlhšie obdobie bez vzťahu. No, asi také ročné. A od bývalej spolužiačky som si prenajal byt v mestečku pri Bratislave. Vtedy mi povedala: “Mám takého ciťáka, že tu si nájdeš svoju osudovú lásku. Tu si nájdeš, ženu, s ktorou už prežiješ celý svoj život.” Bodaj by si mala pravdu, odvetil som… Prešiel týždeň, dva, tri, čo som býval v jej byte. Potom sa mi kvôli niečomu ozvala a opýtala sa ma, či už mám frajerku. Vravím, jej že ešte nie! A ona na to: A čo preto robíš? Myslíš si, že keď budeš sedieť doma na zadku, že ti tá žena zaklope na dvere?

Prirodzene, že som si to nemyslel a ja skutočne nie som jedným z tých, ktorí čakajú na zázrak. Hľadal som, kde sa dalo a naopkon som aj našiel. Ale mala pravdu v tom, že práve tam si nájdem tú pravú, osudovú. Teda… našiel som ju v čase, keď som v tom jej prenajatom byte býval, ale našiel som si ju v inom meste. To je ale jedno, dôležité je niečo úplne iné.

Aktívne hľadať

Pre všetkých tých, ktorí nariekate, že nemáte babu, ale chceli by ste. Opýtajte sa sami seba, čo preto robíte? Ste neustále v strehu? Ste akoby na love? Chodíte na lov? Meníte revír? Alebo len sedíte doma na gauči a čakáte, že vám nejaká “zdochlinka” padne do lona? No nepadne. Nikto vám len tak nezaklope na dvere s otázkou, či náhodou nehľadáte partnerku?

A prestante sa podceňovať alebo ľutovať. Že nie ste dosť pekní, alebo dosť múdri, atraktívni, bohatí alebo neviem čo ešte! Nemusíš byť pekný, môžeš byť ale charizmatický. Vidíš, ja nie som ani pekný a ani charizmatický a našiel som si ženu. Ženy. Veľa. Alebo som pekný a charizmatický? Haha, to musia posúdiť iní, iné!

Zdroj: Instagram

Ženy čakajú, stačí ich násjť

To nevadí. Svet je veľký a je veľa žien, ktoré nemajú partnera. A nemusíte byť pekní. Každá má iný vkus. Si vyslovene škaredý? Tak si hľadaj dobrú škaredú ženu. Nie si príliš inteligentný? Aj takých báb je dosť. Hľadaj si takú, seberovnú. Musíš sa zmieriť s tým, že nebudeš mať za partnerku modelku. Ani krásnu riaditeľku nadnárodnej firmy. Ale môžeš si nájsť napríklad príjemnú predavačku. Alebo rozumnú a nie príliš krásnu učiteľku. Alebo zábavnú babu, ktorá pracuje v montérskej dielni pri linke na výrobu súčiastok do automobilov. To je jedno. Len treba hľadať. Kto hľadá, nájde.

Doba internetová nám praje

Pýtate sa, že kde? Aj na to vám odpoviem. Ak nemáte čas a chuť, alebo rovno gule behať po baroch a diskotékach, skúste internet. Však na internete je už každý! A je tam toľko zoznamovacích stránok, že z nich ženy často vypadávajú polonahé a ochotné urobiť čokoľvek preto, aby si našli chlapa, ktorý sa o ne postará. Jediné, čo musíš urobiť je naťukať stránku, zaregistrovať sa, nahrať si normálnu fotku, na ktorej nevyzeráš ako úchyl alebo ako debil, ale na druhej strane ani nereálne ako Brad Pitt. A potom skús byť sám sebou. Hľadaj, oslovuj, komunikuj, buď slušný a trošku romantický. To majú baby rady. A napokon sa s ňou stretni. Aj mne sa to takto podarilo.

Zdroj: Isntagram

Že nenájdeš hneď na prvýkrát? No a čo. Tak skús druhý, tretí, štvrtý. Ono to raz vyjde. Len sa netreba hneď vzdávať. Veď kde by bol taký Jarda Jágr, keby sa hneď po prvom páde na korčuliach vzdal a už nevliezol na ľad, že? Kde by bol taký Paľo Habera, keby sa bál po trapase v rifľových kraťasoch a bielych ponožkách u Karla Gotta vliezť opäť na TV obrazovku. Nevzdali to a išli si za svojim. A takých chalanov je na svete veľa. Takých, ktorí nerumázgajú, že nemajú ženskú a pritom si váľajú bachor na gauči s lacným pivom v ruke. Takých, ktorí hľadajú, snažia sa nájsť si dobrú babu a napokon ju aj nájdu. Takých i takých je mnoho. Do ktorej skupiny budeš patriť ty, záleží fakt len na tebe.

Man About, blog pre mužov

Zdroj: Instagram
P.S. Ak si ani tak nevieš dať rady, poď si po radu a napíš mi na info@manabout.eu

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu