O pár dní je tu sviatok Sv. Valentína a mnohí si hovoríte, fuck the system, ja na tieto hlúposti nie som. Ale, čo vaša polovička?

Chalani, nejdem tu teraz poučovať a ani dávať nejaké otrepané rady a tipy. Len drobnučké a malinké zamyslenie. Čo si z neho zoberiete a či si z neho niečo zoberiete, je len a len na vás.

Hovorí sa, že žene treba prejavovať lásku stále, nie len na Valentína. To sme už počuli veľakrát. Pravda. Však hej, snažíme sa 🙂 A aj keď si poviete, že “sral ho pes” nejdem tento sviatok riešiť, skúste porozmýšľať, či rovnako uvažuje aj vaša partnerka. Či by sa predsa len nepotešila nejakej tej drobnosti alebo najmä vašej väčšej pozornosti, než je tomu v bežný deň. Len tak, aby nebolo sklamanie a potom siahodlhé vysvetľovačky po výčitkách typu – nemáš ma rád, ty si na mňa vôbec nemyslel a podobne.

Každý z vás pozná svoju partnerku asi najlepšie. Alebo aspoň si to myslíte. Možno budete prekvapení, keď neuhádnete jej očakávania práve v tento sviatok. Ale, všetko môže byť inak.

Foto: Pexels.com

Zhodou okolností, skúste si na vašu ženu, priateľku, partnerku nájsť v tento deň trošku viac času ako inokedy. Vôbec jej nemusíte kupovať nejaké drahé darčeky, to nie. Stačí aj jedna ruža, večer si otvorte fľašu vínka a rozprávajte sa. Len tak, pri poháriku, možno pri sviečkach.

Venujte svojej láske čas. Dnes máme akosi toho času jeden na druhého menej. A keď ho aj máme, tak sa venujeme niečomu inému. A vzťah často berieme ako samozrejmosť.

V poslednom čase som dosť zaneprázdnený, pracovne vyťažený. Ale mám super chápavú ženu, ktorá mojim povinnostiam rozumie, ale na druhej strane chce, aby som jej venoval aspoň chvíľu svojho času každý deň. Objatie, bozk, pár slov, opýtať sa, aký mala deň, pomilovať sa. Jednoducho byť spolu. Či už na Valentína, alebo aj mimo neho.

Foto: Pexels.com

A aký bude náš Valentín? Moja polovička si zaželala, aby som jej uvaril aspoň dobrú večeru, rozkázala si grilovanú panenku. A k nej si otvoríme dobré vínko. Máme nejaké “pápežské”, tak uvidíme, čo to bude. Možno sa po ňom aj pomodlíme, alebo bude už len amen tma 😀

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu