Neviem či poznáte ten pocit, ale ja ho dnes mám. Ale nemal som ho vždy. Vlastne som ho nemal ešte niekoľko mesiacov dozadu. A potom sa to všetko zrazu zmení a uloží. Pekne, systematicky, puzzle zapadnú do seba. A vy sa na ten obrázok pozeráte a usmievate sa. Máte z neho dobrý pocit. Ták, dokázal som to.

pexels.com

O čom o tu vlastne píšem? O svojom živote predsa. A možno aj o vašich. Neviem. Možno ste aj vy niekedy tento pocit zažili a možno naň ešte len čakáte.

Ide o to, že nie vždy ste vo svojom živote úplne spokojní. Asi najspokojnejší je človek vtedy, keď je spokojný doma i v práci. Keď má dobré zamestnanie a doma milujúcu partnerku a možno i krásne deti.

Ja som mal síce v minulosti aj pekné chvíle, veľmi veľa pekných chvíľ, ale vždy sa to nejako časom zopsulo. Ale čas dozrel. A odmenil aj mňa. Zabudol na moje hlúpe životné rozhodnutia a chyby. A to som už príliš ani neveril. Myslel som si, že budem trestaný za to, čo som povyvádzal v čase, keď som mal v hlave zmätok a sám som nevedel čo chcem. Dnes už to viem. V hlave to mám poukladané.

Správny človek vo vašom živote

Úplne najdôležitejšie v živote je, keď doňho príde ten správny človek. Tá vaša druhá polovica. Jang k vášmu Jing. Všetko zrazu dostane zmysel. A vy sa pozriete dozadu a zistíte, že až teraz je to tak, ako to má byť. Ja to teraz viem. Som spokojný. Mja žena ma robí spokojným. Lebo mi dáva toľko lásky, koľko som ešte nikdy necítil. Upratala môj život. Dala mu význam, zmysel.

Samozrejme, že nikdy nie je všetko ideálne, ale ak hovorím o vzťahu, tak dnes cítim, že blízko ideálu som. Sme. Nemusíme o tom ani veľa hovoriť. Stačí, keď to cítime. Vieme, že sme na jednej vlnovej dĺžke. Vieme, čo chceme od života. Obaja. A je to spoločné chcenie. Ale za všetkým tým stojí pevné puto v podobe lásky. Nie takej prchavej, o ktorú sa bojíte, že zmizne. Ale takej skutočnej. Silnej. Rozumovej i emotívnej.

Láska si vás nájde

Prajem vám všetkým, ktorý dnes ešte cítite v živote väčší či menší chaos, aby ste našli tú pravú osobu, ktorá ho premení na poriadok. Na to pekne uložené puzzle s nádherným obrázkom. S takým, na ktorý sa pozriete a na vašej tvári sa zjaví úsmev. Možno len taký nebadaný. Ale vy vo svojom vnútri cítite, že ste šťastný a spokojný. A zaľúbený. Ono to raz príde. Aj keď dnes možno neveríte.

pexels.com

Krásne, pokojné a spokojné Vianoce vám prajem milí čitatelia môjho blogu. Nech ste všetci raz takí šťastný a spokojný ako som dnes ja.

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu