Úvod Vzťahy Majstrovstvo umenia flirtovať. Tu je sprievodca ako na to!

Majstrovstvo umenia flirtovať. Tu je sprievodca ako na to!

-

Flirtovanie so ženami je jednou z veľmi obľúbených disciplín nás mužov. Pre niekoho je to možnosť dokázať si, že ešte na to má, alebo že sa ženám stále páči, niekto to robí vtedy, keď sa chce niektorej dostať do nohavičiek. Tak či tak, aj flirtovať treba vedieť. Tento blog by mohol byť akýmsi sprievodcom ako na to.

ruky

Každý muž, ktorý chce u ženy uspieť, musí ovládať umenie flirtovania. Je to v podstate slovný tanec, s cieľom zvádzať. No a keď ju už zvedieš, je na tebe, čo s ňou urobíš.

V nasledujúcich riadkoch odhalím OSEM techník alebo aj tajomstiev, ktoré ti pomôžu zlepšiť tvoje flirtovacie schopnosti a dostať ich na oveľa vyššiu úroveň. Jednoducho, po prečítaní tohto blogu sa dostaneš na vyšší level flirtovania. Tak poďme na to!

TIP #1: Musíš vyzerať výborne a starať sa o svoj zovňajšok

Ak chceš osobu, o ktorú sa zaujímaš prilákať, bez flirtovania to nepôjde. Platí to ak sa s danou osobou vidíš prvýkrát, ale aj vtedy keď sa snažíš udržať vzťah na vysokej kvalitatívnej úrovni, prípadne ho chceš ho jemne okoreniť.

Vzhľad je asi tá najdôležitejšia vec, ktorá robí prvý dojem. Rozhoduje, či niekoho priťahuješ alebo nie. Preto by mal byť tou najvyššou prioritou.

Foto: Massimo Dutti

Maj na pamäti: Keď je človek pekne upravený ukazuje, že sa o seba stará a záleží mu na tom, ako sa prezentuje pred ostatnými. Aj je muž zanedbaný, navodzuje dojem, že je lenivý a neváži si sám seba. Potom si nebude vážiť ani toho druhého.

TIP #2: Dôveruj si

Sebadôvera je veľmi atraktívna vec nielen pre mužov, ale špeciálne pre ženy. Muž, ktorý verí sám v seba a svoje schopnosti dáva žene pocit istoty a bezpečia. Ak si teda priveľmi plachý, alebo neistý či nerozhodný, nebudeš pre opačné pohlavie príťažlivý.

Umenie flirtovania si vyžaduje, aby si bol sám sebou a veril si. Nesmieš byť hanblivý a neboj sa rozhodovať, robiť prvý krok.

Maj na pamäti: Ak nie si spokojný s tým ako postupuješ a neveríš si, musíš začať okamžite na sebe pracovať. Ak si príliš plachý a bojazlivý tak trénuj. Toto musíš na sebe zmeniť. Prirodzená sebadôvera je základ.

TIP #3: Využívaj svoju reč tela na to, aby si upútal pozornosť

Flirtovanie nie je len o tom, čo hovoríš, ale aj o tom, čo nepovieš, nevyslovíš. Tvoje telo, mimika alebo gestikulácia prezradí často viac ako si vôbec dokážeš predstaviť. To, čo hovoríme, tvorí len 7 % rovnice vyjadrujúcej to, ako zaujať človeka. Reč tela tvorí až 55 %! Preto je veľmi dôležité vysielať signály telom. Ako? Napríklad takto:

  • Zdvihnutie obočia.
  • Náhodne sa s ňou takmer zrazíš cestou na toaletu, alebo v bare.
  • Dotkni sa jemne jej ramena, chrbta alebo kolena. Ale tak, aby to nebrala ako obťažovanie.
  • Zostaň v otvorenom postoji – neprekrižuj svoje ruky alebo nohy, ukazuje to uzatvorený postoj a fakt, že niečo skrývaš alebo tajíš.
  • Usmievaj sa na ňu. Úsmev je najviac.
  • Uvoľni si kravatu. Je to signál tvojej uvoľnenosti a pripravenosti flirtovať.

pár

Maj na pamäti: Ak tvoj “body language”, teda reč tela odzrkadľuje reč tela toho o koho máš záujem, je to dobrý signál. Podobnosť pohybov, opätovanie reči tela pomáha dvom ľuďom nadviazať kontakt a naznačuje tiež vzájomný záujem.

TIP #4: Komunikuj spôsobom, ktorý navodzuje sexuálne napätie

Cieľom flirtovania je vytvorenie sexuálneho napätia, príťažlivosti. Všetci chceme to, čo nemôžeme mať, čo je mimo nášho dosahu. Práve to nás najviac priťahuje. Keď niekoho nalákaš a ukážeš mu, čo by mohol/mohla mať a potom to zastavíš, vytvoríš taký záujem, ktorý je veľmi ťažké ignorovať. Je to niečo podobné ako s jedlom. Dáš tomu druhému privoňať lákavo voňajúce jedlo a potom ho odnesieš preč. Čo to spraví? Začnú ti tiecť slinky a ty dostaneš šialenú chuť jesť. Podobné je to aj v hre, zvanej flirtovanie.

Kontakt očami je najlepší spôsob ako začať s flirtovaním a posunúť ho až k sexuálnym túžbam a predstavám. Naše oči majú neuveriteľný spôsob komunikácie erotických túžob, a to aj jednoduchým zvodným pohľadom.

face

Pozor ale na to, aby pohľad nebol príliš dlhý. To môže vyvolať strach a nepríjemný pocit.

Maj na pamäti: Hravé flirtovanie navodzuje sexuálne túžby a vytvára príjemné napätie. Vytvorenie práve takéhoto napätia je rozhodujúce, ale je potrebné vedieť, kedy ho uvoľniť. Ak to preženieš, zostaneš na noc sám!

TIP #5: Využi silu jemných dotykov

Fyzický kontakt už prezrádza oveľa viac ako reč tela a stretávanie pohľadov. Je to už otvorene prejavený záujem. Dotyky môžu spôsobiť to, že sa jej začnú podlamovať kolená, alebo sa začne jemne chvieť od vzrušenia. To je pocit!

Na to, aby ste sa mohli začať jemne vzájomne dotýkať je potrebná určitá úroveň intimity a pohodlia. Ak ich máš, buď jemný a pozorný, nepreháňaj to.

Keď kráčate, jemne ju pridržiavaj za chrbát. Teplý dych na jej krku jej môže spôsobiť husiu kožu. Nežné slová, napríklad či sa cíti príjemne ešte umocnia atmosféru a vytvoria požadované sexuálne napätie.

Maj na pamäti: Zachovaj dynamiku, o ktorej som písal predtým. Trošku ju navnaď a potom zase prestaň. Dostaň ju do bodu, že bude sama chcieť a nevydrží to.

TIP #6: Usmievaj sa a udržiavaj očný kontakt

Toto sú dva základné princípy flirtovania. Úsmev ukazuje, že ťa zaujíma, oči ukazujú túžbu a sú neuveriteľne komunikatívne. Ten správny pohľad môže spôsobiť, že tá druhá osoba má pocit, že je jediná v miestnosti. Ak ťa žena oproti tebe skutočne zaujíma, neodstraš ju hypnotizujúcim pohľadom, ale na chvíľu sklop oči a potom sa znovu na ňu pozri.

Maj na pamäti: Intenzívne čumenie je zlé. Ak na nej ideš nechať oči a jej je to už nepríjemné, bude ťa mať za blázna.

TIP #7: Ukonči vašu konverzáciu komplimentom

Tvojim cieľom musí byť zanechať dobrý dojem. Kompliment na záver tomu určite pomôže. Ukáže jej, že si galantný a bude o tebe určite aj naďalej premýšľať.

Povedz jej napríklad, že ti bolo s ňou príjemne, že si sa už dlho tak dobre necítil a zaželaj jej krásnu noc plnú príjemných snov.

Maj na pamäti: Daj si pozor na to, aby ťa nepredbehla a aby si kompliment urobil prvý. Keď to urobíš skôr ako ona, ukážeš, že držíš opraty v rukách a si iniciatívny. To je presne to, čo by si mal chcieť.

TIP #8: Potrebuješ trénovať

Ktokoľvek chce byť v niečom dobrý, musí trénovať. Veľa. Snaž sa flirtovať s viacerými ženami. Pouč sa s vlastných chýb a skúšaj znova a znova.

Maj na pamäti: Nie vždy uspeješ, ale to ťa nesmie odradiť! Naopak, skús si uvedomiť chyby, ktoré si robil a naprav ich pri ďalšom stretnutí. Na vlastných chybách sa vždy človek učí najlepšie.

Príjemné flirtovanie s krásnymi ženami ti prajem!

-Man About

Zdroj foto: pixabay.com

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Víkendový špeciál: Keď prekvapenie od ženy muža naserie

Na úvod sa ospravedlňujem za slovo "naserie", ale niekedy je lepšie pomenovať veci pravým menom. Ja som sa cez víkend trošku...

Luxusný dom v púšti nie je prakticky vidieť. Môžu za to zrkadlá

Neviditeľný dom v púšti? Toto je on. Za hodinu prenájmu si pýtajú 1750 doláčov.

Nová “škodovka” na obzore? Tento športiak by bol výkladnou skriňou

Na internete sa objavili fotografie športovej verzie automobilu značky Škoda. Ide o skutočný zámer automobilky alebo o hoax? Čítajte tu.

Na tieto whisky čakal celý svet. Novinky z írskeho Waterfordu sú tu

O whisky z tejto mladej pálenice budete v budúcnosti určite ešte veľa počuť. Teraz predstavila svoje prvé kúsky, prečítajte si o nich.

Hummer opäť na scéne. Tentokrát elektrický

Automobil Hummer H1 je jedným z najpopulárnejších SUV na svete. Vo verejnosti si získal takú obľubu, že sa zastavenie jeho výroby...

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov