ÚvodMan AboutMiláčik, dnes nie, bolí ma hlava!

Miláčik, dnes nie, bolí ma hlava!

-

Priznám sa, že za týmto blogom stojí aj moja priateľka. Poprosil som ju, či by mi spísala niekoľko dôvodov, prečo sa ženy v dlhšie trvajúcom vzťahu, alebo v manželstve vyhovárajú na bolesť hlavy v čase, keď chce mať muž s nimi sex. Ako to dopadlo?

Musím povedať, že som nebol veľmi nadšený tým, čo mi pripravila. Napísala mi pár riadkov o tom, že to nie je len doména žien, ale v mnohých prípadoch sa to stáva aj mužom. A áno, priznám sa, že aj mne. Že čo? No, že nie vždy mám chuť na milovanie. Vy áno?

Môžeme sa zamýšľať, čo za tým je. Čo sa skrýva za tým, že muž alebo žena nechcú sexovať vždy, keď po tom zatúži ich partner či partnerka. Samozrejme, príčin môže byť viac. Únava, choroba, alebo zunovanie mať sex stále s tým istým partnerom, s ktorým ste to robili už nespočetne krát. Dôvodov môže byť samozrejme oveľa viac. Napríklad aj to, ak sa partner časom zmení. Napríklad výrazne priberie a nie je už pre toho druhého až taký atraktívny.

U každého to môže byť iné, môže to byť jedna z týchto vecí, ich kombinácia, alebo aj niečo ďalšie. Napríklad nevera… Ak vám však na vašom vzťahu stále záleží a nezabalili ste to so snahou veci zlepšovať, mám tu niekoľko rád od žien, ktoré sa dožadujú našej pozornosti, alebo častejších prejavov lásky.

Zdroj fotografií: instagram

Naše partnerky rady cítia a počujú, že sú pre svojich partnerov príťažlivé. Pokiaľ to v určitých dávkach dostávajú, nie je pre ne problém, postarať sa o pravidelnosť akýchkoľvek radovánok. Kríza začína, ak od partnera nepríde k žiadnej iniciatíve k sexu a zároveň ani k žiadnemu prejavu náklonnosti.

V dlhodobých vzťahoch je často problém vymeniť večernú rutinu pri telke, za rošádu v spálni. Aj ja to tak občas cítim. Ale sex by mal byť pre nás vyjadrením určitého spojenia s partnerom, a to by malo byť pre nás všetkých dôležitejšie ako ďalšia epizóda seriálu alebo stránky časopisu o varení. Tak sme dali hlavy dokopy a navrhli sme niekoľko rád a tipov, ako vo vzťahu nakopnúť chuť si „zadovádět“

Čo by sa teda vašej žene mohlo páčiť?

# Potľapkanie po zadku

Jednoduché, ale veľmi účinné! Skúste to robiť čo najčastejšie, v rôznych (spoločensky vhodných) situáciách, na rôznych miestach a za rôznych okolností. So silou to preháňať nemusíte, plusové body získate skôr nežnosťou. Toto gesto je pre ženu výrečnejšie ako pohladenie po vlasoch. Pôsobí na ňu eroticky, dráždivo a vníma ho ako vyjadrenie vašej spokojnosti s jej telom. Viem, že nie vždy je to ideálne a je čo zlepšovať. A práve sex je tá najlepšia kardio aktivita, ktorá prospieva aj jej krivkám.

# Zmena času

Predstavte si klasickú VEČERNÚ situáciu – dopozeráte film, idete sa osprchovať, vojdete do spálne a v tom momente si uvedomíte, že by si bolo treba splniť aj nejakú tú partnerskú povinnosť. Po sprche ste príjemne unavený, vláčny a žiadna posteľová gymnastika u vás už neprichádza do úvahy. A čo tak skúsiť zameniť večernú aktivitu za RANNÚ alebo POOBEDNÚ? Prekvapíte tým nielen svoju partnerku, ale aj sám seba. A pozitívny výsledok je zaručený. Teda, pokiaľ s tým nezačnete pri varení nedeľného obedu alebo pred očakávaným príchodom svokry.

# Filmy pre dospelých

Toto je tenký ľad, ale pri dobrej príprave to môže dopadnúť excelentne! Odporúčam vám, aby ste dopredu preskúmali, aký žáner by to mohol byť a potom nenápadne vmanévroval svoju partnerku pred TV. Nehovorte jej o tom dopredu! Nechajte ju, nech vašu lesť odhalí, až keď bude neskoro. Myslím, že pri rozumnom výbere filmu, to nemôže dopadnúť inak, ako obrovským úspechom. Jedine, že nie… Ale risk býva častokrát zisk.

# Vyšetrenie prsníkov

Znie to zvláštne, až bláznivo, uznávam. Ale ženské prsia sú oblasťou, ktorá si zaslúži vašu pozornosť. Uvidíte ten milo prekvapený výraz na tvári vašej partnerky, keď jej navrhnete, že jej pravidelne budete s týmto vyšetrením pomáhať. Zo začiatku to možno nebude dokonalé, ale časom sa to určite zlepší. Ženy majú radosť, ak sa partner zaujíma o ich prsia. Sú ich dôležitou erotogénnou zónou. Preto sa takéto vyšetrenie môže hravou formou zvrtnúť na príjemnú predohru.

Za pokus to určite stojí. Náš (sexuálny) život si niekedy zaslúži trošku zmeny a fantázie, no nie?

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov

Error decoding the Instagram API json