ÚvodHračkyModerný športiak s historickým dizajnom? Six Plus!

Moderný športiak s historickým dizajnom? Six Plus!

-

Spoločnosť Morgan sa rozhodla spojiť historický dizajn svojho vozidla a najnovšie premakané technológie. Výsledkom je vozidlo Morgan Six Plus, ktoré je asi najdynamickejšie vyrábaný automobil tejto značky. 

Úplne nová platforma, špičkové technológie a prepracované detaily. To všetko charakterizuje tento prekrásny luxusný automobil.

Jeho motor je výsledkom úspešného pokračovania spolupráce medzi spoločnosťou Morgan a firmou BMW a prináša najnovšiu generáciu šesťvalcového motora BMW Turbo.

Výkon 335 koní umožňuje zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,2 sekundy. 

Možno by ste očakávali, že toto športové autíčko bude mať pomerne vysokú spotrebu, ale opak je pravdou. Najnovšie technológie hnacieho ústrojenstva prinášajú úspory v spotrebe paliva, ako aj celkovo čistejší motor.

Platforma CX-Generation prináša množstvo výhod, celková konštrukcia váži menej ako 100 kg a zachováva si rovnaký rázvor ako vozidlá predchádzajúcej generácie hliníkových platforiem tejto značky.

Samozrejmosťou sú devätnásť palcové kolesá a kožený interiér kombinovaný s drevom, prepracovaný do najmenšieho detailu. LCD displej a kvalitné reproduktory sú rovnako súčasťou výbavy tohto športového kupé. Vyrába sa so sťahovacou, ale i s pevnou strechou. 

Foto: Morgan

Man About, blog pre muzov

Zdroj: https://www.morgan-motor.co.uk/plus6

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov

Error decoding the Instagram API json