Úvod Hračky Najlepšie súkromné lietadlo na svete. Pozrite si ho

Najlepšie súkromné lietadlo na svete. Pozrite si ho

-

Týmto sa vozia miliardári. Predstavujem vám súkromné lietadlo Gulfstream G700. Pozrite si aj fotky.

Foto: Gulstream G700

Teda, aby som bol presný – lietadlá Gulfstream patria k tým najlepším súkromným strojom na svete. Nová G700 sa ešte len začne vyrábať, miliardári sa dnes teda vozia zatiaľ na starších modeloch.

Predstavme si však to, čo táto značka lietadiel začne vyrábať v roku 2022. Novinka bude mať najvyššiu, najširšiu a najdlhšiu kabínu medzi súkromnými lietadlami tohto typu. Samozrejme nerátam americký Air Force One, na ktorom sa vozia americkí prezidenti, lebo to nie je súkromné lietadlo.

99,9% z nás si takéto lietadlo nebude môcť nikdy dovoliť a ani sa v ňom nikdy neprevezie. Podobne ako na miliónovej jachte, miliónovom aute alebo súkromnej helikoptére. Ale, priznajme si, radi sa na takéto veci aspoň pozrieme, aby sme si trošku zasnívali…

Gulfstream G700 bude poháňať pár nových motorov od značky Rolls-Royce Pearl 700, ktoré umožňujú dosah 7500 námorných míľ (13 800 km) pri rýchlosti 0,85 Machov (1000 km/h).

v kokpite novej G700

Vo vnútri je možné nakonfigurovať až päť obytných priestorov vrátane salóniku alebo priestoru pre posádku, jedálne alebo konferenčnej miestnosti so šiestimi miestami a s hlavným apartmánom so sprchou. Počas dlhších letov hýčkajú pasažierov tisíce bielych a jantárových LED diód, ktoré vytvárajú pocit východu a západu slnka, aby im uľahčili vstup do nového časového pásma.

Viac informácií sa dozviete na stránke výrobcu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Víkendový špeciál: Keď prekvapenie od ženy muža naserie

Na úvod sa ospravedlňujem za slovo "naserie", ale niekedy je lepšie pomenovať veci pravým menom. Ja som sa cez víkend trošku...

Luxusný dom v púšti nie je prakticky vidieť. Môžu za to zrkadlá

Neviditeľný dom v púšti? Toto je on. Za hodinu prenájmu si pýtajú 1750 doláčov.

Nová “škodovka” na obzore? Tento športiak by bol výkladnou skriňou

Na internete sa objavili fotografie športovej verzie automobilu značky Škoda. Ide o skutočný zámer automobilky alebo o hoax? Čítajte tu.

Na tieto whisky čakal celý svet. Novinky z írskeho Waterfordu sú tu

O whisky z tejto mladej pálenice budete v budúcnosti určite ešte veľa počuť. Teraz predstavila svoje prvé kúsky, prečítajte si o nich.

Hummer opäť na scéne. Tentokrát elektrický

Automobil Hummer H1 je jedným z najpopulárnejších SUV na svete. Vo verejnosti si získal takú obľubu, že sa zastavenie jeho výroby...

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov