shop-cart

Práve čítate: Najpopulárnejší skúter prešiel upgradom!

Najpopulárnejší skúter prešiel upgradom!

Ak by set sa niekoho opýtali, aký je najpredávanejší produkt od značky Honda, dostali by ste asi rôzne odpovede. Myslíte si, že to je Honda Civic? Accord? Alebo CB750? Nie, nie a ešte raz nie! Je ním motocykel Super Cub.

Pôvodný trojrýchlostný skúter bol po prvýkrát predstavený v roku 1958 a odvtedy bolo predaných viac ako milión kusov tohto dvojkolesového vozidla. “Najkrajších ľudí stretnete na Honde!”, znel vtedy reklamný slogan na tento produkt. 

Dnes Honda opäť  oprášila spomínaný motocykel, tentokrát však vo vynovenej verzii. Samozrejme, za tie roky sa veľa vecí zmenilo, doba šla neuveriteľne dopredu, a preto aj Honda musela “prekopať” svoj skúter tak, aby vyhovoval požiadavkám dnešných zákazníkov. 

Niekdajší motor so 49 kubíkmi bol transformovaný na nový, so 125 centimetrami kubickými. Tri rýchlostné stupne boli doplnené o ďalší, takže dnes sú už štyri. 

Nová Honda Super Cub C125 z roku 2019 dosahuje rýchlosť 60 km za hodinu a je ideálnym a štýlovým vozítkom po autami prepchatých mestách.

Zdroj: Honda

 Man About, blog pre mužovUlož tento článok na neskôr