Úvod Hračky Najpopulárnejší skúter prešiel upgradom!

Najpopulárnejší skúter prešiel upgradom!

-

Ak by set sa niekoho opýtali, aký je najpredávanejší produkt od značky Honda, dostali by ste asi rôzne odpovede. Myslíte si, že to je Honda Civic? Accord? Alebo CB750? Nie, nie a ešte raz nie! Je ním motocykel Super Cub.

Pôvodný trojrýchlostný skúter bol po prvýkrát predstavený v roku 1958 a odvtedy bolo predaných viac ako milión kusov tohto dvojkolesového vozidla. “Najkrajších ľudí stretnete na Honde!”, znel vtedy reklamný slogan na tento produkt. 

Dnes Honda opäť  oprášila spomínaný motocykel, tentokrát však vo vynovenej verzii. Samozrejme, za tie roky sa veľa vecí zmenilo, doba šla neuveriteľne dopredu, a preto aj Honda musela “prekopať” svoj skúter tak, aby vyhovoval požiadavkám dnešných zákazníkov. 

Niekdajší motor so 49 kubíkmi bol transformovaný na nový, so 125 centimetrami kubickými. Tri rýchlostné stupne boli doplnené o ďalší, takže dnes sú už štyri. 

Nová Honda Super Cub C125 z roku 2019 dosahuje rýchlosť 60 km za hodinu a je ideálnym a štýlovým vozítkom po autami prepchatých mestách.

Zdroj: Honda

 Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Víkendový špeciál: Keď prekvapenie od ženy muža naserie

Na úvod sa ospravedlňujem za slovo "naserie", ale niekedy je lepšie pomenovať veci pravým menom. Ja som sa cez víkend trošku...

Luxusný dom v púšti nie je prakticky vidieť. Môžu za to zrkadlá

Neviditeľný dom v púšti? Toto je on. Za hodinu prenájmu si pýtajú 1750 doláčov.

Nová “škodovka” na obzore? Tento športiak by bol výkladnou skriňou

Na internete sa objavili fotografie športovej verzie automobilu značky Škoda. Ide o skutočný zámer automobilky alebo o hoax? Čítajte tu.

Na tieto whisky čakal celý svet. Novinky z írskeho Waterfordu sú tu

O whisky z tejto mladej pálenice budete v budúcnosti určite ešte veľa počuť. Teraz predstavila svoje prvé kúsky, prečítajte si o nich.

Hummer opäť na scéne. Tentokrát elektrický

Automobil Hummer H1 je jedným z najpopulárnejších SUV na svete. Vo verejnosti si získal takú obľubu, že sa zastavenie jeho výroby...

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov