Nemecký ilustrátor mení obyčajné fľaky z kávy na obrázky

Fantázii sa medze nekladú.

0
776

Predpokladám, že aj vám sa sem tam už stalo, že ste videli nejaký fľak od jedla, šmuhu na okne alebo mrak na oblohe, ktorý vám niečo pripomínal. Stačí k tomu len kúsok fantázie. Presne to využil aj nemecký ilustrátor Stefan Kuhnigk.

Autor: Stefan Kuhnigk

Nemecký umelec sa na fľaky od kávy pozrel inými očami. Tými umeleckými. Prakticky v každom fľaku videl príležitosť na svoj nový obrázok. Obtiahol okraje, niečo dokreslil a na svete boli krásne a milé obrázky rôznych postavičiek alebo príšeriek.

Autor: Stefan Kuhnigk

Všetko to začalo v roku 2011, keď Kuhnigh vo svojej agentúrnej kancelárii rozlial trochu kávy. namiesto toho, aby papier hodil do koša, začal sa s ním hrať, dokresľovať a fantazírovať. Tak vznikol jeho prvý obrázok. Od toho času ich s pomocou kávy nakreslil viac ako 500.

Autor: Stefan Kuhnigk

Pitie kávy je fenomén. Umelecky nadaný človek však nemusí skončiť len pri jej samostnom pití. Dôkazom je práve Kuhnigk.

Autor: Stefan Kuhnigk

Ten o svojom zvláštnom, ale milom “úlete” hovorí: “Fakt si to užívam, baví ma to. Milujem kreativitu a v každom fľaku vidím niečo iné, čo napokon pretvorím do obrázku postavičky, príšerky alebo nejakej figúrky.”

Autor: Stefan Kuhnigk

Kuhnigkove dielka môžete vidieť aj na jeho Instagrame. Jeho originálne a určite netradičné obrázky, tričká s potlačou či tašky sa dajú aj kúpiť. Všetko s výplodmi jeho “kávovej” fantázie.

Autor: Stefan Kuhnigk
Zdroj: Youtube

Man About, blog pre mužov

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here