Úvod Hračky Nová "škodovka" na obzore? Tento športiak by bol výkladnou skriňou

Nová “škodovka” na obzore? Tento športiak by bol výkladnou skriňou

Autorom je poľský dizajnér.

-

Na sociálnych sieťach sa začali objavovať fotografie krásneho športového autíčka, na ktorom ma prekvapilo logo českej škodovky. Rozhodol som sa, že popátram, či je to realita, alebo hoax.

Autorom konceptu športovej verzie automobilu značky Škoda je poľský dizajnér Bartłomiej Tarnowski. Nejde však o žiadnu oficiálnu verziu, na ktorej by spolupracoval s českou automobilkou, ale o jeho vlastný výtvor.

Autor: Bartłomiej Tarnowski

Myslím si však, že by sa fabrika na automobily u našich západných susedov nemala za čo hanbiť, keby vyrábala aj takéto super “vozítko”. Pre túto chvíľu to však nehrozí a asi najšportovejším automobilom z ich dielne ostane Škoda Octavia RS.

Aj napriek tomu, že ide o fikciu, je sa na čo pozerať. Poliak sa s dizajnom pekne vyhral, na koncepte sú viditeľné jasné znaky, ktoré Škoda používa. Samozrejme tým nemyslím len na logo škodovky.

Autor: Bartłomiej Tarnowski

Tarnowski pri svojom sviežom dizajnovom športovom výtvore Škoda iVs Concept píše:

“Predstavujem vám nový projekt automobilu Škoda. Charakterizuje ho moderný dizajn a športový vzhľad. Pri jeho tvorbe bolo počítané s možnosťou výroby a realistickými materiálmi.”

Autor: Bartłomiej Tarnowski

Tak či onak, je sa na čo pozerať. Zdá sa však, že Škoda aj naďalej zostane pri výrobe automobilov pre širokú verejnosť. Škoda.

Autor: Bartłomiej Tarnowski

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prerábal som byt. Alebo, keď sa predstavy nestretnú s realitou

Prerábal som byt. Predstavy mám ako Pat a Mat. Možno aj výsledok by bol taký, keby... Veď si prečítajte. Dopadlo to všetko inak.

Dve legendy sa spojili. Prinesú niečo výnimočné

Keď sa spoja také pojmy ako sú Bowmore (svet whisky) a Aston Martin (svet automobilov), výsledok nemôže byť iný ako vynikajúci.

Nepretrhnite sa a nájdite si čas pre seba. Vytvorte si vlastné rituály

Rituály nám pomáhajú lepšie sa vysporiadať s problémami, povinnosťami a tlakom, ktorý je na nás vyvíjaný deň čo deň. Ako na to? Toto robím ja.

Divní ľudia v Tatrách alebo z čoho mi ostával rozum stáť

Človek okolo seba vidí kopec divných ľudí. Prečítajte si, čo som spozoroval v Tatrách. Niekedy mi fakt zastával rozum.

Špecializujú sa na whisky z jediného suda. A majú štýl a jedinečnosť

The Single Cask ponúkajú whisky z jedného jediného suda, z rôznych páleníc. Všetko však vo vlastných štýlových fľašiach. Originálne!

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov