ÚvodHračkyNová "škodovka" na obzore? Tento športiak by bol výkladnou skriňou

Nová “škodovka” na obzore? Tento športiak by bol výkladnou skriňou

Autorom je poľský dizajnér.

-

Na sociálnych sieťach sa začali objavovať fotografie krásneho športového autíčka, na ktorom ma prekvapilo logo českej škodovky. Rozhodol som sa, že popátram, či je to realita, alebo hoax.

Autorom konceptu športovej verzie automobilu značky Škoda je poľský dizajnér Bartłomiej Tarnowski. Nejde však o žiadnu oficiálnu verziu, na ktorej by spolupracoval s českou automobilkou, ale o jeho vlastný výtvor.

Autor: Bartłomiej Tarnowski

Myslím si však, že by sa fabrika na automobily u našich západných susedov nemala za čo hanbiť, keby vyrábala aj takéto super “vozítko”. Pre túto chvíľu to však nehrozí a asi najšportovejším automobilom z ich dielne ostane Škoda Octavia RS.

Aj napriek tomu, že ide o fikciu, je sa na čo pozerať. Poliak sa s dizajnom pekne vyhral, na koncepte sú viditeľné jasné znaky, ktoré Škoda používa. Samozrejme tým nemyslím len na logo škodovky.

Autor: Bartłomiej Tarnowski

Tarnowski pri svojom sviežom dizajnovom športovom výtvore Škoda iVs Concept píše:

“Predstavujem vám nový projekt automobilu Škoda. Charakterizuje ho moderný dizajn a športový vzhľad. Pri jeho tvorbe bolo počítané s možnosťou výroby a realistickými materiálmi.”

Autor: Bartłomiej Tarnowski

Tak či onak, je sa na čo pozerať. Zdá sa však, že Škoda aj naďalej zostane pri výrobe automobilov pre širokú verejnosť. Škoda.

Autor: Bartłomiej Tarnowski

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov

Error decoding the Instagram API json