Nový seriál See vás pohltí

Seriál plný napätia a prekvapení.

0
43
Jason Momoa. Zdroj: tvovermind.com

Odkedy som začal sledovať seriál Frontier s hercom Jasonom Momoom, obľúbil som si ho. Aj preto ma zaujímal nová seriál z produkcie Apple TV, v ktorom hrá hlavnú úlohu.

Bol som celkom zvedavý na to, či sa to bude dať pozerať. Ide o fantasy, a tak som nevedel, čo od toho očakávať. Ale dnes sa teším na každý nový diel, ktorý pribudne.

Seriál See sa odohráva v budúcnosti, ale pri jeho sledovaní máte pocit, že pozeráte historický film. Svet je po katastrofe a ľudia žijú v chudobe a v zlých sociálnych pomeroch. Ako niekedy vo feudalizme. A je tu ešte jedna podstatná vec. Všetci obyvatelia Zeme sú slepí. Narodili sa však deti, ktoré vidia, majú vidiaceho otca. Vidiaci jednotlivec je považovaný za niečo, čo narušuje život a ohrozuje “svetový poriadok”. Ohroziť však môžu najmä tých, ktorí vládnu. A tak ich považujú za nebezpečných pre ľudskú rasu. A začne sa na nich lov.

Jason Momoa alias Baba Voss hrá nevlastného otca dvoch vidiacich detí a chráni ich vlastným telom. Dal by za nich vlastný život. Ale celý čas sú v podstate na úteku. Čo ich čaká, s čím všetkým sa musia vysporiadať a ako vyzerá svet nevidiacich, v ktorom sú vidiaci doslova tŕňom v oku vládcov?

To všetko sa dozviete v novom fantasy seriáli See, ktorý streamuje Apple TV. Seriál plný napätia, akčných scén a zaujímavých zvratov. Odporúčam.

Pozrite si trailer: