Man About – blog pre mužov

Buď pokojný. Nemusíš byť úplne dokonalý muž. V podstate má od dokonalosti ďaleko každý. Dôležité je niečo iné – aby si bol so sebou spokojný.

Asi každý chce byť obľúbený, obdivovaný, docenený. Patríš do tejto skupiny? Áno? Nájdeš si tu svoje.

Nie? Nevadí! Tento blog je venovaný všetkým mužom. A najmä tým ambicióznym! Či si úspešný alebo nie, či si obľúbený alebo nie, či máš milujúcu partnerku, alebo rodinu, alebo si single. Každý si nájde niečo, čo by ho mohlo zaujať. A snáď aj posunúť dopredu…

A kto som ja?

Dalo by sa povedať, že priemerný muž. Chlapík v strednom veku s rastúcim bruškom a lenivosťou urobiť niečo dramatické pre svoju zmenu. Alebo nie? Človek nikdy nevie, k čomu sa napokon odhodlá a ako jeho úsilie dopadne. Stačí len chcieť a nevzdávať sa.

A čo vlastne chcem?

Asi to, čo väčšina z vás. Dosiahnuť vo svojom živote úspech a uznanie. Udržiavať sa v dobrom zdravotnom stave, byť príťažlivý, rozhľadený, užívať si život a precestovať svet. Milovať a byť milovaný. Byť šťastný.
Uznávam, nie je to málo, ale prečo sa o to nepokúsiť?

Máš podobné méty?

Možno sa nám ich napokon podarí dosiahnuť! Verím, že tento blog ti prinesie množstvo zaujímavých rád, informácií, úsmevných situácií a pohľadov do duše muža a možno aj do duše nášho nežnejšieho pokolenia. Práve preto som sa rozhodol písať o mužoch a pre mužov. O svete, do ktorého majú (aspoň na chvíľu) ženy vstup zakázaný.

O čom na mojom blogu píšem?

Blog Man About je zameraný na viaceré témy z pohľadu muža. Aj preto Man About (Muž o…). Blogujem o vzťahoch, rodine a deťoch, pánskej móde, cestovaní, o starostlivosti o naše telo i dušu, o kariére. A o whisky. Tú (v malom množstve) milujem. Ktovie, možno časom niečo z toho ubudne, alebo naopak pribudne. Sám sa nechám prekvapiť.

Budem rád, ak si časom vytvoríme vzájomnú interakciu a budeme sa priebežne informovať o tom, ako sa nám darí naše predsavzatia a životné ciele napĺňať (napr. ak začnete podobne ako ja robiť niečo s pivným bruškom – budem informovať o tom, ako sa mi túto moju nedokonalosť darí, alebo nedarí odstrániť)… aby to nebolo len u mudrovaní a predstavách, ako by to malo vyzerať v ideálnom svete.

Verím, že ti tento blog prinesie nejaký konkrétny úžitok a ak nie, tak aspoň zaujímavé čítanie na voľné chvíle.

Ak máš záujem, kontaktuj ma na info@manabout.eu.

Man About, blog pre mužov

P.S. Pozri sem, na Hlas ženy