ÚvodVzťahyO žene, ktorá zmenila môj život

O žene, ktorá zmenila môj život

-

Ešte pred tromi rokmi som si ani nepomyslel, že mi dá osud takúto šancu. Po viacerých neúspešných vzťahoch som si začínal myslieť, že mi to jednoducho nie je súdené. Potom prišla ona a všetko sa zmenilo.

Keď idete z jedného neúspešného vzťahu do druhého, zamýšľate sa, čo je zle. Či je to len taká blbá náhoda, alebo niekde robíte chybu. V mojom prípade to bola kombinácia oboch vecí. Ja som robil chybu v tom, že som si vyberal mladé, neskúsené ženy, ktoré ešte nevedeli, čo od života očakávajú. No a do toho prišlo aj niekoľko chýb na oboch stranách, nejaké tie životné náhody a stretnutia a každý zo vzťahov skončil krachom. Nie žeby boli zlé, zažil som v nich aj mnoho pekného, ale koniec bol vždy trpký.

Nechajme minulosť minulosťou a poďme do súčasnosti. Dnes mám ženu, ktorá zrazu dala môjmu životu nový rozmer. Je milá, sympatická, inteligentná a najmä, zrelá. Aj keď je o trinásť rokov mladšia ako ja, predsa len má už niečo cez tridsať a vie, čo chce. A skvelé je najmä to, že vo svojom živote chce mňa.

Dokopy nás dal internet

Spoznali sme sa na zoznamke, teda cez internet. Bol to už taký zúfalejší pokus, ale stále som veril, že ešte môžem niekoho násjť. Trvalo to síce pár mesiacov, ale našiel som. To najlepšie, čo som mohol nájsť. Nebola to síce láska na prvý pohľad, ale hneď od začiatku sme vedeli, že si budeme rozumieť. No a potom náš vzťah postupne dozrieval. Ako krásne, plné a voňavé ovocie.

Do môjho chaosu priniesla poriadok

Poznáte to, keď máte život tak trochu rozhádzaný? Že žijete bez nejakého väčšieho cieľa a zmyslu? Len tak si prežívate, užívate a roky plynú? A zrazu sa spamätáte a ups, píše sa štvrté desaťtročie vášho života. Každé oslovenie ujo vám píli uši, lebo sa cítite ako maximálne tridsaťročný. V podstate nemáte nič za sebou. A netušíte, čo a či máte vôbec pred sebou…

No a potom príde do vášho života človek a všetko sa zmení. Uprace váš život. Váš bordel, ktorý ste v ňom mali. S láskou vás “vyťahá za uši” a nechápavo krúti hlavou, ako ste takto mohli žiť. Vyhrnie si rukávy a začne upratovať. Dá doporiadku vaše financie. Lebo to je základ. Inšpiruje vás. Ukáže vám nový smer. Zoradí životné priority, vysvetlí vám, že treba žiť zdravšie, ale zároveň vás neobmedzuje užiť si sem tam aj to nezdravé. Ukáže vám ako by mal vyzerať skutočný partnerský život, ale neobmedzuje vašu slobodu. Lebo vie, že každý z nás ju potrebuje.

Zdravo zaľúbení

Keď prišla do môjho života, otočil sa o stoosemdesiat stupňov. Otočil sa k lepšiemu. Dnes je zo mňa šťastný a spokojný chlap. Nie som bezhlavo zamilovaný, tak, že mi to zatemňuje mozog ako kedysi. Som zdravo zaľúbený. Ľúbim moju partnerku, lebo viem, že práve ona je pre mňa to najlepšie, čo ma mohlo v živote stretnúť. Zároveň vidím, že mám milujúcu, rozumnú a skvelú ženu. Aj preto si ju idem brať. Už o pár týždňov bude nosiť moje priezvisko. A ja viem, že budeme šťastní a náš vzťah bude rovnako fajnový ako doteraz. Spoločne si budeme užívať náš život. Naplno.

Dôvetok

Chalani, choďte si za svojim šťastím. Buďte iniciatívni. Hľadajte ho. Verte v to. A potom ho určite nájdete!

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov

Error decoding the Instagram API json