ÚvodLifestyleOdporúčané seriály: Cardinal, The Young Pope, Chicago Fire

Odporúčané seriály: Cardinal, The Young Pope, Chicago Fire

-

Pokračujem v predstavovaní kvalitných seriálov, ktoré vám môžu príjemne vyplniť vaše voľné chvíle a pomôcť zrelaxovať. A ako som už povedal minule, dá si pri nich aj zdokonaľovať angličtina. Najlepšie je seriály sledovať v originálnom znení, s titulkami. Spojíte teda príjemné s užitočným. Ktoré tri seriály odporúčam tentokrát?

CARDINAL. Ide o príbeh detektíva Johna Cardinala, ktorý vyšetruje brutálne vraždy. Najskôr ho z oddelenia vrážd preradili, lebo bol príliš posadnutý jedným prípadom, ale napokon ho znovu preradili na vyšetrovanie vraždy 13-ročného dievčaťa. Navyše mu pridelili novú parťáčku, ktorá má naňho dohliadať a potichu vyšetrovať podozrenia policajnej inšpekcie. Ide o kanadský seriál, čo vidno na rukopise tvorcov. Už na prvý pohľad sa líši od typických amerických krimi seriálov. A tým zaujme.

Zdroj foto: SBS

THE YOUNG POPE. Tento seriál si zamilujete! Ide o fiktívny príbeh mladého pápeža, ktorého výborne stelesňuje známy britský herec Jude Law. Satiricky zobrazuje zákulisie cirkevných záležitostí a celý príbeh sa točí okolo výborného výkonu hlavného hrdinu, ktorý nie je ani zďaleka charakteristickým pápežom. Využíva svoju moc a často svojim správaním a rozhodnutiami šokuje najbližšie okolie. Kašle na názor verejnosti a svojho cirkevného mocenského aparátu. Pápež Pius XIII. vás v podaní Juda Lawa bude určite baviť a vždy sa budete tešiť na ďalší diel.

Zdroj foto: Sky/HBO

CHICAGO FIRE. Celý dej sa odohráva v Chicagu, konkrétne na 51. hasičskej stanici. Hrdinov seriálu si istotne obľúbite. Sú to členovia elitnej hasičskej, záchrannej a zdravotníckej jednotky. Budete môcť sledovať ich vzrušujúcu prácu, ktorá sa prelína s ich osobným životom. Jednotka spolu drží ako rodina, aj preto sú miliónom divákov tak sympatickí. Navyše má seriál aj príjemné a atraktívne herecké obsadenie. Nudiť sa s nimi určite nebudete.

Zdroj foto: NBC

Seriály môžete sledovať napríklad na webstránke topserialy.sk

Man About

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov

Error decoding the Instagram API json