Podľa mňa je toto najkrajšia jachta akú som kedy videl. Je impozantná, dominantná, nádherná, premakaná. Má všetko čo by malo takéto plavidlo mať. A samozrejme, je to ten najpevnejšie lepidlo na ženy.

plavba na mori, man about

Kráska dostala meno Acionna a nie je bežnou jachtou. Má avantgardný štýl a elegantné proporcie z každého uhla pohľadu. Dlhá je 175 metrov, má vežu na pristávanie helikoptéry, 20 metrový vnútorný, ale aj vonkajší bazén, panoramatický výhľad z interiéru a omnoho, omnoho viac. Navrhol ju dizajnér Andy Waught, ktorý už navrhol viacero superjácht, ktoré rovnako ako táto vyrážajú dych.

plavba na mori, man about, blog

Acionna je superjachta, ktorá sa bude plaviť na vodíkový pohon. Ak sa energia, používaná na vžrobu vodíka aplikuje z obnoviteľných zdrojov, možno skonštatovať, že prevádzka jachty bude mať nulový dopad na životné prostredie.

Jachta nie je ešte vyrobená a nie je známa jej cena. Zatiaľ ide len o projekt, ktorý je určený pre jedného z miliardárov.

Už len pokochať sa obrázkami však stojí za to. Plavba na mori takýmto plavidlom musí byž úžasná! vyskúšať si ju budú môcť bohužiaľ len vyvolení…

-Man About

Zdroj: www.andywaugh.co.uk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu