shop-cart

Práve čítate: Po akých mužoch ženy túžia?

Po akých mužoch ženy túžia?

Otázka znie: Čo je pre ženy sexy? Myslíte si, že je to svalnatá postava? Nie! Ženy priťahujú rozumní a inteligentní chlapi. Takí, s ktorými sa môžu rozprávať. Mám s tým svoje vlastné skúsenosti.

úspešní a žiadaní

Dalo by sa to povedať aj inými slovami. V tomto prípade nepredáva len obal, ale najmä obsah. Muž, od ktorého sa žena môže učiť, muž s ktorým môže debatovať na akékoľvek témy, muž, ktorý je rozhľadený a vie poradiť. Toto je dnes sexy a z tohto idú dnešné ženy do kolien páni! Ženy zaujíma charizma muža…

Ako sa stať takýmto mužom, mucholapkou na ženy? Poďme sa na to pozrieť a povedať si niekoľko tipov, ako dosiahnuť takúto úroveň. Tu sú moje rady:

# Ukážte svoje nadšenie pre niečo

Ženy na svojich partneroch milujú, keď sa v niečom fakt dobre vyznajú. Ony sa tomu nemusia vôbec rozumieť, ale fascinuje ich, ak sa ich chlap orientuje v nejakej oblasti, v ktorej nad ostatnými vyčnieva. To je jedno, či sú to autá, politika alebo trebárs práca s drevom. Určite máte niečo čo vás baví. Nerobte to len povrchne. Skúste sa na to pozrieť bližšie, ukázať svoje nadšenie a znalosti, ktorými zaujmete okolie. Ja sa napríklad venujem whisky priemyslu. Detailom a nuansám pri výrobe whisky. No a moju partnerku som na whisky namotal.

# Čítajte

Muž, ktorý rád číta ukazuje, že má záujem o nové veci, o príbehy, o vzdelávanie. Chce sa niečo dozvedieť alebo niečo nové naučiť. Chce kŕmiť svoj mozog. Tento druh investície je na nezaplatenie! Ja čítam vždy, keď mám možnosť. Pomáha mi to udržiavať sa vo svete príbehov a dáva mi to možnosti nových tém na debaty. Aj so ženami.

# Vyjadrujte sa na úrovni

Nie, nemusíte používať odborné a cudzie slová. Váš slovník, to, ako sa vyjadrujete a ako narábate so slovami vie ženu buď zaujať, alebo odradiť. Práve čítanie, veľa čítania nám pomáha obohacovať náš slovník a našu slovnú zásobu. Ak ju máte mizivú, svedčí to o tom, že sa s vami žena pravdepodobne o mnohých veciach neporozpráva. A to nie je atraktívne. Ak nečítate, prejavuje sa to na vašej slovnej zásobe a štylistike vašich vyjadrení. Mnohé ženy som zbalil práve preto, že ich zaujalo moje vyjadrovanie, ktoré ukazovalo, že som inteligentný chlap.

# Majte prehľad v udalostiach zo sveta

Ukážte, že nie ste len domased a zápecník, ale že vás zaujíma aj niečo iné ako len vlastný svet. Muž, ktorý má všeobecný prehľad a vie, čo sa kde deje je pre ženu veľmi príťažlivý. Čítajte noviny, spravodajské portály a budete presne taký, akého ženy chcú. A urobíte aj niečo pre seba. Zase ukážem na vlastný príklad. Je len máločo, čo sa deje vo svete a ja o tom neviem. Každý deň si čítam správy z domova a zo sveta a nič mi neunikne. No a potom viem veci dámam vysvetliť a jednoducho som v obraze.

Ronaldo ukazuje svoju vášeň pre futbal

# Majte svoje sny a choďte za nimi

Inými slovami, buďte cieľavedomý. Snívajte a skúste si svoje sny aj splniť. Atraktívnejší sú akční muži ako tí, ktorých niekde posadíte a oni tam budú roky sedieť ako päť peňazí a nepohnú sa z miesta. To je pre ženy asexuálne.

Mojim snom je stať sa uznávaným blogerom. Za svojim snom si idem a zasngažoval som do toho aj moju priateľku. Obaja veríme, že sa nám čas a drina, ktorú do písania vkladáme, jedného dňa vráti.

# Ukážte, že sa dokážete baviť o čomkoľvek

Hovorí sa tomu aj small talk, teda také tie bežné pokecy. Ženy sa rady rozprávajú. Ak sa budú mať s vami o čom rozprávať, máte vyhraté. Ak sa budú s vami nudiť, prehrali ste na plnej čiare a vaše nádeje sú takmer na nule. Práve sčítanosť, o ktorej som písa vyššie, nám dáva rozhľad a my sa potom dokážeme baviť o čomkoľvek. O hudbe, filmoch, knihách, móde, politike, jednoducho o čomkoľvek.

# Ukážte svoju emocionálnu inteligenciu

Emócie, emócie, emócie. Ženy milujú chlapov, ktorí dokážu dať najavo svoju emóciu. Vyjadriť svoje city. Lásku. Pohladiť. Slovom i rukou. Nestačí byť len rozumný a pritom chladný. Treba popustiť uzdu emóciám. Nie je dôvod sa za ne hanbiť. Ja napríklad mojej partnerke každý deň aj niekoľkokrát poviem, že ju ľúbim.

# Ukážte, že ste zodpovedný

Nezodpovední muži sú nechcení muži. Ak vaša partnerka zistí, že sa na vás nedá spoľahnúť, bude si hľadať niekoho, na koho sa spoľahnúť dá. Na to sa môžete spoľahnúť!

Toto je oblasť, na ktorej si veľmi zakladám. Keď niečo poviem a sľúbim, tak to platí. Slovo chlapa je slovo chlapa. Bodka. A moja žena vie, že sa na mňa môže spoľahnúť.

# Majte svoj osobný vkus

Máte dve možnosti: opakovať po iných alebo dokázať, že máte svoje vlastné preferencie. Ak svojej partnerke ukážete, že toto je hudba, ktorú uprednostňujete, že toto je víno, ktoré stojí za to a je vaše obľúbené, alebo jej ukážete, že sa nebojíte experimentovať s obliekaním podľa vášho vlastného vkusu, robíte dobre. Ukážete jej tak aj vašu vášeň pre niečo a autonómnosť v rozhodovaní. To je veľmi cenné.

pracujte na sebe…

# Snažte sa učiť novým veciam a učte ich aj ju

Dnešný svet je plný informácií. Plný nových vecí. Čítajte, učte sa, hľadajte. Prichádzajte s novými vedomosťami, vychytávkami a učte ich aj svoju partnerku. Bude vás žrať! Tomu verte…

Páni, ukážte svojim partnerkám, že ste jedinečný človek, originál, ktorý nebudú chcieť nikdy vymeniť.

Man About, blog pre mužovUlož tento článok na neskôr