shop-cart

Práve čítate: Po tomto ženy (v posteli) túžia!

Po tomto ženy (v posteli) túžia!

Je to len a len na vás. Chcete byť pre vašu partnerku priemerní alebo nezabudnuteľní? Ak to druhé, nezabúdajte na tieto veci. A potom zabodujete.

Reč bude o sexe. Možno si myslíte, že viete všetko. Nooo, možno aj viete, teoreticky, dôležité však je, aby ste si na to pomysleli vždy, keď prídu vaše chvíle intimity.

“Sex je emócia v pohybe.”

Skúste vaše milovanie oživiť, aby sa z neho nestala povinnosť alebo len obyčajné bum-bum a hotovo. Vaše polovičky vás budú zbožňovať a vy budete pre ne ten najväčší frajer.

Tieto štyri veci si zapamätajte.

# Objavujte

Po rokoch vo vzťahu sa stávame pre naše partnerky predvídateľní. Fantázia akosi vyprchá a milovanie sa stáva rutinou. A práve tomu by sme sa mali vyhnúť. Skúste svoju polovičku prekvapiť. Buďte pri milovaní spontánnejší. Ako? Zmeňte miesto, zmeňte polohu, zmeňte čas. Skúšajte niečo nové, hľadajte, objavujte. Skúste byť nepredvídateľní!

# Snažte sa vydržať dlhšie

Väčšine žien trvá oveľa dlhšie kým dosiahnu orgazmus, než nám mužom. Aj preto nie je žiadnym prekvapením, že z predčasnej ejakulácie nebývajú príliš nadšené. Ak to však už neviete vydržať a jednoducho príde vaša chvíľa skôr než tá jej, pokračujte iným spôsobom a doprajte radosť aj jej. Vydržte, nemyslite len na seba.

Man About, blog pre muzov

# Doprajte jej predohru

Pre mnohé ženy je predohra rovnako dôležitá ako samotný sex. Predohra jednoducho musí byť. Viem, že mnohí s tým mávame problém, áno aj ja sa s tým sem tam borím, ale viem, že tu urobiť jednoducho musím. Dávame tak našim partnerkám najavo, že dbáme aj na ich potreby. A dostaneme ich viac do varu! A aj tu platí, nebuďte predvídateľní, snažte sa využívať svoju fantáziu.

# Komunikujte

Ženy oceňujú mužov, ktorí dokážu o sexe a intimite otvorene rozprávať. Buďte vnímaví, pozorujte a “čítajte” posolstvá, ktoré vám vaša partnerka vysiela. Nebojte sa pobaviť o tom, čo jej vyhovuje viac, čo menej, čo by chcela vyskúšať a podobne. Váš záujem o jej dobro a pôžitok je pre ňu rovnako dôležitý a ukazuje to vašu snahu a ochotu skvalitniť váš spoločný sexuálny život.

“Sex je skvelá zábava, pri ktorej sa nemusíte smiať, a aj tak sa dobre  zabavíte.”

-Man About, blog pre mužov

Kľúčové slová

, , ,


Ulož tento článok na neskôr