Úvod Lifestyle Pocta legende. Na scéne nový limitovaný Ford Mustang

Pocta legende. Na scéne nový limitovaný Ford Mustang

-

Pripravili poctu hereckej legende. Limitovaná edícia športových automobilov Ford Mustang bude venovaná Stevovi McQueenovi.

Ford Mustang, Man About

“Ford Mustang bol vždy veľkou súčasťou legendy môjho otca. Našim cieľom bolo ešte viac nakopnúť už dovtedy skvelý výkon tohto automobilu bez toho, aby stratil svoj pôvodný charakter, ktorý ho robí tak žiadúcim. Menej je niekedy viac. Táto špeciálna edícia odráža lekcie, ktoré mi otec vštepoval, čo spôsobilo, že vozidlá, ktoré používal, boli medzi ľuďmi tak žiadané.”

-Chad McQueen, profesionálny pretekár a jediný syn Steva McQueena

Ford Mustang, Man About

McQueen Racing, Steeda a Galpin Auto Sports v spolupráci s Chadom McQueenom, automobilovým pretekárom a jediným synom slávneho herca Steva McQueena oznámili spustenie výroby Steve McQueen Edition Bullitt Mustang v obmedzenom počte len 300 vozidiel ročne.

Ford, Man About

Východiskom pre úpravu bol nový Ford Bullitt Mustang. Toto ultra výkonné autíčko bolo zámerne prepracované tak, aby prinieslo ešte vyšší výkon, zlepšilo jazdnú dynamiku a ponúklo zvýšenú exkluzivitu pre tento kultový Mustang.

Špecializované inžinierske tímy pracovali dlhé hodiny na tom, aby vytvorili špecifický dizajn na základe klasického modelu McQueen.

Ford Mustang

Automobil prešiel významnými zmenami zdokonalenia podvozku, zavesenia a prevodovky, ako aj ďalšími vylepšeniami až 27-ich komponentov, ktoré zaručujú jeho skvelý výkon a dokonalý pocit z jazdy. Rovnako bolo potrebné vylepšiť zostavu kolies a pneumatík, aby vozidlo získalo potrebný charakter a zvládlo uskutočnené vylepšenia, najmä tie, ktoré sa týkajú jeho výkonu.

Ford Mustang

Výsledok určite stojí za to! Stačí sa naň pozrieť.

Ford Mustang

Pozrite si video, scénu z filmu Bullitt, kde Steve McQuenn v klasickej naháňačke šoféruje legendárneho mustanga.

       Zdroj videa: youtube.com

-Man About

Zdroj: http://www.steedavehicles.com

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Nová škótska whisky z Glasgowa? Trikrát destilovaná 1770-tka

Nová škótska whisky z Glasgowa je trikrát destilovaná a veľmi jemná. Charakterizuje ju zrelá hruška, vanilka, karamel a pikantná čokoláda.

Ak chceš byť vo vzťahu víťazom, nechaj vyhrávať aj svoju partnerku

Každý z nás má svoje potreby a želania. Ak má však jeden inú predstavu o živote a fungovaní v domácnosti ako druhý, treba nájsť recept ako to zladiť. Tu je.

Dve prekvapenia z Netflixu. Jedno trošku pikantné

Bývalý futbalista Eric Cantona v kriminálnom seriáli Neľudské zdroje a pikantný seriál o polygamii Ja, ty a ona. Moje dve odporúčania na seriály.

Modrá kobra. Poteší a nepoštípe!

Radosť pre oči, krása na pohľad, na dotyk. Vietor vo vlasoch, hrdosť na to, v čom sedíte. Ocitáte sa v inom svete. Vo svete novodobých moderných veteránov.

Nemecký ilustrátor mení obyčajné fľaky z kávy na obrázky

Milé, zaujímavé, netradičné. Aj takyto by sa dali nazvať obrázky nemeckého ilustrátora, ktoré tvorí z fľakov od kávy.