Riešili ste už v sebe niekedy túto myšlienku? Ja častokrát. Vidíte partičku pekných dievčat, ale minimálne jedna je vždy iná ako ostatné. Vyčnieva z “davu”. A vy máte oči už len pre ňu.

To dievča, ktoré vás zaujalo najviac je také trochu bláznivé, jednoducho potvorka. Ostatné síce môžu byť rovnako krásne, ale vás láka práve ona. Obdivujete jej zapálenie pre život. Jej smiech. Jej žiarivé oči. Jej teatrálne gestá. Chcete ju. Stoj čo stoj. Práve ju a len ju. Poznáte to?

A ešte si predstavte, že práve táto baba prechádza okolo vás, a vyzývavo na vás žmurkne. Je vymaľované. Úplne na bielo!

Otázka dňa

Prečo si my, muži, vyberáme práve takéto “mršky”? Aj keď vieme, že to asi nebude žena na celý život? Je to celkom zaujímavá otázka a rovnako zaujímavé sú aj vysvetľujúce odpovede.

Popýtal som sa viacerých chalanov v mojom okolí, prečo je to tak. A tu sú niektoré ich odpovede:

“Šialená v hlave, šialená v posteli.” Toto je asi prvá myšlienka, ktorá nám napadne. No nie? Či to nahlas, dobrovoľne a bez týrania priznáte, je to tak. Každý z nás si aspoň raz predstaví takúto potvorku v posteli. Čo asi dokáže? Aká tam je? Môžeme s ňou zažiť niečo, čo sme doteraz neskúsili? Myšlienky víria v hlave ako divé. “Skús to, skús to, choď do toho,” vraví náš vnútorný hlas. A my ho chceme počúvnuť.

“Bláznivé baby sú divoké, vášnivé milenky.” V podstate podobná myšlienka ako tá prvá, ale áno, je to tak. Toto očakávanie má od ženy – potvorky asi každý muž.

“Sú intenzívne.” Život s nimi nie je nudný. S takouto ženou sa bavíte každú chvíľu, všetko prežívate naplno. Ide na doraz. A vy túto horskú dráhu chcete vyskúšať s ňou. Áno, horskú dráhu. Lebo keď ste hore, je to fun, ale keď ste dole, sem tam sa vám dvíha žalúdok. A vy skučíte ako pes. Aj tak to beriete.

“Veci viac preciťujú.” Vraj. Aj sex. Aj jedlo. Tanec. Zábavu. Vo všetkom je oveľa viac emócií. Všetko je živšie. Ako v šialenom filme. Nikdy neviete, či to hrajú, alebo je to skutočné.

“Sú nepredvídateľné”. Nikdy neviete, čo od nich môžete očakávať. Vzťah s nimi je dobrodružstvo. A kto by nechcel zažiť milé dobrodružstvo, no nie?

fotky: unsplash.com

Čo na to ex-šialená baba?

A teraz na záver – čo na toto všetko hovorí žena, ktoré bola kedysi presne týmto typom, teda bláznivou potvorou?

“Mužov na takýchto dievčatách láka práve tá výzva. V podstate nejaký typ drámy. Ale skutočnosť je taká, že muži nie sú zaľúbení do toho konkrétneho dievčaťa, ale len do predstavy bláznivej ženy. Pretože, akonáhle tá bláznivá žena dozreje, upokojí sa, opustia ju kvôli ďalšej bláznivej babe. A to o nich vypovedá oveľa viac, ako o tej bláznivej dievčine.”

No… aby to pre nás chlapov nevyznelo nakoniec až tak blbo: Ja osobne si myslím, že rovnako to je aj u žien. Prečo ich priťahujú tzv. zlí muži? Lebo tak to je, priťahujú. Mnohí ste si to určite všimli.

Hmmmmmmmm, predpokladám, že pre to isté…

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu