shop-cart

Práve čítate: Prvé rande. Po čom ženy túžia

Prvé rande. Po čom ženy túžia

Ideš na prvé rande. Nie prvé rande v živote, ale prvé rande s ňou. Vieš, ako sa naň pripraviť? Vieš, po čom ženy túžia? Man About vie. Ja viem. A v nasledujúcich riadkoch ti to prezradím.
prvé rande, man about

foto: pexels.com, autor: Bruce Mars

Pýtal som sa na to viacerých žien v mojom okolí a odpovede boli rôzne. Niečo však predsa majú spoločné. Ženy chcú vidieť, že si sa na rande pripravil.

#1 Buď pozitívny

Ženy sa cítia príjemne pri mužovi, ktorý má energiu, zmysel pre humor a pozitívne myslenie. Naopak, nemajú radi zakomplexovaných chudákov, ktorí sa stále na niečo sťažujú. Každý má v živote dostatok svojich problémov. Ak ideme s niekým von, dupľom ak ide o rande, chceme sa zabaviť, zrelaxovať a zažiť niečo príjemné. Daj jej to, čo chce. Daj jej energiu, úsmev, ukáž jej chuť do života.

#2 Priprav jej zážitok

Priprav jej peknú chvíľu s tebou. Niečo, na čo bude rada spomínať. Zážitok. Pokojne to môže byť aj gastro zážitok. Ak poznáš dobrú reštauráciu alebo bar s príjemnou atmosférou, zober ju tam. Nepýtaj sa jej kam chce ísť. Zober ju tam, kde vieš, že sa bude cítiť dobre a bude o ňu dobre postarané. Ženy sa chcú nechať rozmaznávať, tak ju rozmaznávaj.

rande, man about, blog

autor foto: Josh Willing, pexels.com

#3 Zaujímaj sa o ňu, pýtaj sa jej

Neber svoje prvé rande ako vlastnú potrebu, či možnosť vyrozprávať sa. Naopak, ukáž jej, že ťa zaujíma ona, jej život, jej záľuby, jej súkromie. Samozrejme, prezraď aj niečo o sebe. A nenechávaj ju, aby z teba ťahala informácie ako z chlpatej deky. Nezabudni, že okrem jednoslovných odpovedí, existujú aj vety rozvité.

#4 Buď galantný a buď džentlmen

Nezabúdaj na to, že aj keď si moderný muž, staré dobré móresy sú stále v očiach žien veľmi pozitívne vnímané. Otvoriť jej dvere, zobrať a zavesiť kabát, objednať jej a najmä zaplatiť účet, by malo byť samozrejmosťou. Na delenie účtu fifty-fifty radšej rýchlo zabudni.

rande, prvé rande, pre muža

#5 Nezabudni na hygienu

Už som raz o tejto téme písal, ale vlastne, opakovanie je matka múdrosti. Pre niekoho je hygiena samozrejmosťou, pre iných nie. (Bohužiaľ). Takže – byť umytý, upravený, slušne a čisto oblečený a použiť parfém, by malo byť automatické. Nech žena, s ktorou chceš tráviť čas vidí, že sa kvôli nej snažíš a že si skutočne moderný muž so všetkým čo k tomu patrí.

Ak toto všetko dodržíš, máš veľmi veľkú šancu na úspech. Je však možné, že aj napriek tomu to vyjsť nemusí. Nie vždy totiž musí preletieť povestná iskra. Ale vždy je dobré, ak si v tom prípade povieš, že si aspoň strávil príjemné chvíle a takto strávený čas neľutuješ.

Cenná rada na záver

Keď sa po prvom rande lúčite a bolo vám obom spolu fajn, cítiš nejaké to sexuálne napätie (napríklad aj v nohaviciach), netlač na pílu. Pusa na líce, alebo len jemný dotyk na rozlúčku a úsmev by mali stačiť. Garantujem ti, že v tom prípade sa bude chcieť s tebou znovu stretnúť. A potom snáď už príde čas na niečo viac…

-Man AboutUlož tento článok na neskôr