shop-cart

Práve čítate: Prvý pivný hotel na svete vyrástol v americkom Columbuse

Prvý pivný hotel na svete vyrástol v americkom Columbuse

Predstav si, že sa zobudíš v štýlovej izbe uprostred pivovaru. Všade navôkol rozvoniava pivo. A pípu máš aj priamo v izbe. Stačí si len načapovať.

pivo

Zdroj foto: brewdog.com

Toto je asi sen každého pivára, no nie? Môj určite! Sadnúť si k telke s čerstvo načapovaným pivkom, ou je! Toto sa stalo realitou v americkom hoteli DogHouse, ktorý včera otvorili v meste Columbus. Už si to predstavujem: Pri najbližšej návšteve USA nevynechám ani toto mesto, vyberiem sa na zápas NHL na štadión tímu Columbus Blue Jackets a prespím práve v tomto štýlovom hoteli, kde tečie pivo potokom… Hm, pekná predstava.

pivny hotel, Man About, blog

Pivný hotel ponúka 32 izieb, vrátane 8 luxusných apartmánov. Každá izba má svoj vlastný výčap s pivom Punk IPA a tiež chladničku, plne naloženú pivom značky BrewDog. Ak toto pivo nepoznáte, ide o škótsky pivovar.

pivny hotel, Man About

Súčasťou komplexu je aj pivné múzeum, pivné kúpele a reštaurácia, v ktorej si môžete spolu s pivkom vychutnať aj pivné špecialitky. Nechýba ani fitness, lobby bar s hrami a ďalšími aktivitami, obchodík s potravinami. Niektoré izby sú vyhradené aj pre možnosť, že so sebou máte psa.

pivny hotel, man about

Ak by si sa v tomto hoteli chcel ubytovať, vedz, že nepatrí medzi najlacnejšie. Izba štandard stojí na noc 140 eur (162 USD).

pivo, brew dog

No a ak by si predsa len chcel v takomto hoteli stráviť noc a Amerika sa ti zdá príliš ďaleko, ešte chvíľu počkaj, na budúci rok pribudne ďalší, o niečo bližšie, tentokrát v škótskom regióne Aberdeenshire.

-Man About

Zdroj: BrewDog.com

Kľúčové slová

, , , , ,


Ulož tento článok na neskôr