Sme chlapi. A sme radi, že sme chlapi. Máme radi fantázie. A samozrejme, aj, alebo najmä, sexuálne fantázie. Nie je na tom nič zlé. Keby sme nefantazírovali, bola by to aká nuda. Každý z nás si predstavuje príjemné veci, sníva, že raz zažije to, čo sa mu premieta v hlave. Nie je dôvod sa ich vzdať! Musíme snívať. A niektoré sny si aj plniť 🙂

sexualne fantazie, Man About

Každý snívame o niečom inom. Máme svoje predstavy o naplnení našich sexuálnych túžob. Väčšinou snívame o tom, čo nemôžeme mať.  Poďme sa pozrieť na to, o čom my ako chlapi snívame najčastejšie. Hľadaj, či sa tu niekde nájdeš aj ty. Ja som si to svoje našiel. Ktoré? Neprezradím, pokiaľ budem živý! 😀

Dominancia pri sexe

Ak ti chýba dominancia v reálnom živote, snívaš o nej. Chceš ovládať svoju partnerku. Chceš zažiť situáciu, že si môžeš dovoliť viac, ako je bežne prípustné. Vzrušuje ťa vedomie, že máš moc nad niekým, kto sa nemôže brániť. A ty si s ňou môžeš prakticky robiť čo chceš. Pomôžu k tomu napríklad putá, šatka alebo niečo,  čím ju spútaš. A ona sa ti úplne poddá. Nič iné jej nezostáva. Cítiš to napätie? To je to, čo ti robí v tejto situácii dobre. Ukája to tvoje chute.

sexualne fantazie

Submisivita

To je zase opak predošlej túžby. Cheš byť ovládaný. Od nás mužov sa očakáva, že budeme lídrami, vedúcimi osobnosťami v biznise, v politike, vo vzťahoch. Preto sa niet čomu čudovať, že niektorí z nás sa chcú aspoň na chvíľu dostať do pozície, že ich ovláda niekto iný. Chcú porušiť toto nepísané pravidlo reálneho a tradičného sveta. Chcú byť zviazaní, ovládaní, poslušní. Najmä keď vieme, že nás na konci tejto hry čaká sladké vyvrcholenie a najmä poznanie, že to takto nebude trvať naveky 😀

sexualne fantazie, Man About, blog

Orgie v trojici

Skupinový sex je jednou z najbežnejších fantázií, po ktorej muži túžia. Chceme porušiť pravidlo monogamie, ktorá je v prírode neprirodzená. Chceme zjesť zakázané ovocie a spať s viacerými ženami naraz. Chceme ukojiť svoje zvieracie pudy. Vŕŕŕŕŕr´! Na druhej strane, pre zadaných alebo ženatých mužov ide o fantáziu, ktorú len ťažko dokážeme zrealizovať. Našim partnerkám by sa to asi veľmi nepáčilo, alebo sa mýlim?

Skúsená žena

Myslíš si, že si už v posteli vyskúšal naozaj všetko? Možno áno a možno ani zďaleka nie! Preto máme predstavy o tom, aké by to mohlo byť so ženou, ktorá už toho zažila veľa. Môže nás naučiť niečo nové? Ukázať nám veci, o ktorých sme doteraz nepočuli a ktoré sme si neprežili? Táto tajomná nevedomosť v nás rovnako vyvoláva otázniky, ktoré dávajú zabrať našej fantázii a tá zase vyvoláva túžbu. Veď je to prirodzené: človek chce odjakživa skúšať nové veci. A vedomie, že skúsenejšie ženy poznajú mužské telo lepšie ako začiatočníčky, nás môže dostať do varu.

Sex s pannou

Opäť ideme na iný koniec stupnice. Nie každý z nás mohol spať so ženou, pre ktorú bol ten prvý. Jej učiteľ. Muž, ktorý ostane v jej pamäti na celý život! Koho by to nelákalo? Držať v rukách chvejúce sa dievča, ktoré ešte nevie, čo ju čaká? A ty jej to ukážeš! No nie je to vrušujúce? Aj preto je to jedna z najobľúbenejších fantázií, nás, chlapov.

Nedosiahnuteľná žena

Vieš prečo majú niektorí muži radi, keď sa ich partnerka oblieka do rôznych kostýmov? Napríklad za  policajtku, roztlieskavačku, zdravotnú sestru? No presne preto, lebo si predstavujú sex s niekým, koho nemôžu mať. Kostýmy ukájajú túžbu, pomáhajú fantázii. No a keď niečo nemôžeme mať, pomáhame si práve našou fantáziou.

Voyerizmus

My muži sa radi pozeráme. Pozorujeme zakázané veci. Napríklad také porno. Prečo je práve medzi mužmi také populárne? Lebo sme viac animálnejší, viac sexuálne ladení, ženám pre ich uspokojenie stačí pozerať Fifty Shades of Grey, ktorý im poskytuje iný typ podnetov ako nám. My chceme ísť ešte ďalej, za hranicu bežných vecí. Chceme sledovať a byť sledovaní. Pozorovať sa v zrkadle. Alebo pozorovať pri sexe iných.

sexualne fantazie

Sex na verejnosti

Je to riskantné, je to nebezpečné, a práve preto to mnohých vzrušuje. Aj preto sa sex na verejnosti radí medzi najčastejšie fantázie, ktoré my muži mávame. Samozrejme, na verejnosti nie je myslené v divadle na javisku, alebo v MHD pred cestujúcimi. Je to napríklad sex na lavičke v parku s pocitom, že nikto nejde. Alebo sex na toalete v lietadle, či v prezliekacej kabínke v nákupnom centre. Sex s rizikom, že ťa niekto odhalí. Pre mnohých vzrušujúce!

sexualne fantazie

Sex s lesbičkami

Chceme ho práve preto, lebo málokto z nás má skúsenosť s lesbičkou. Chcem skúsiť niečo netradičné a práve toto môže byť také. Iné. Mať dve lesbičky v posteli. Pozerať sa na ne a dúfať, že ťa prizvú k sebe. Predstava, ktorá je určite vzrušujúca.

Keď sa nad vyššie uvedené sexuálne fantázie pozrieš, zistíš, že nie sú až také vzdialené realite. Mnohé z nich nie je až také ťažké uskutočniť. A možno si si už viaceré z nich odškrtol ako splnené.

A o zvyšných budeš podobne ako ja celý život len snívať. Alebo nie?

-Man About, blog pre mužov

Zdroj foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu