Úvod Hračky Špeci novinka v auto priemysle

Špeci novinka v auto priemysle

-

Krásne dizajny, výkonné motory, nové prekvapenia. Prečo by sme tomu nevenovali trochu pozornosti, no nie? Však sme muži! Krásne ženy a silné autá nás vždy zaujímali.

Zdroj: BAC

Spoločnosť Briggs Automotive Company (BAC) uviedla na trh nové autíčko, Mono R – výkonnejšiu, ľahšiu a pokročilejšiu novú generáciu kultového modelu Mono.

Mono R slúži ako nová referencia BAC. Ide o samotný vrchol dizajnu, inovácií a inžinierstva. Športovo ohromuje svojou DNA, predstavuje revolučné nové materiály a technológie a ponúka vynikajúci výkon na cestách i na trati.

R-ko je výkonnejší o 35 koní a o 25 kg ľahší ako štandardný Mono, s výkonom 340 koní a 555 kg – čo sa rovná skutočne pozoruhodnému pomeru výkonu k hmotnosti 612 koní na tonu.

Pozoruhodný nový vzhľad Mono R je definovaný impozantnou prednou časťou žraločieho nosa. Diaľkové svetlá LED centrálne namontované na nose automobilu sú charakteristickým znakom, ktorý zmenšuje prednú oblasť a prispieva k minimalistickejšiemu vzhľadu.

Foto: BAC-mono.com

Mono R je prvý vyrobený automobil na svete, ktorý v každom paneli karosérie využíva uhlíkové vlákno so zvýšeným obsahom grafénu. Použitie revolučného materiálu zvyšuje štrukturálne vlastnosti vlákna, a umožňuje, aby sa panely stali pevnejšími a ľahšími so zlepšeným mechanickým a tepelným výkonom.

Mono R dosahuje maximálny zážitok z jazdy nielen vďaka svojej pozoruhodnej sile a inováciám, ale aj prostredníctvom rôznych jemných dynamických vylepšení vozidla.

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov