Úvod Hračky Špeci novinka v auto priemysle

Špeci novinka v auto priemysle

-

Krásne dizajny, výkonné motory, nové prekvapenia. Prečo by sme tomu nevenovali trochu pozornosti, no nie? Však sme muži! Krásne ženy a silné autá nás vždy zaujímali.

Zdroj: BAC

Spoločnosť Briggs Automotive Company (BAC) uviedla na trh nové autíčko, Mono R – výkonnejšiu, ľahšiu a pokročilejšiu novú generáciu kultového modelu Mono.

Mono R slúži ako nová referencia BAC. Ide o samotný vrchol dizajnu, inovácií a inžinierstva. Športovo ohromuje svojou DNA, predstavuje revolučné nové materiály a technológie a ponúka vynikajúci výkon na cestách i na trati.

R-ko je výkonnejší o 35 koní a o 25 kg ľahší ako štandardný Mono, s výkonom 340 koní a 555 kg – čo sa rovná skutočne pozoruhodnému pomeru výkonu k hmotnosti 612 koní na tonu.

Pozoruhodný nový vzhľad Mono R je definovaný impozantnou prednou časťou žraločieho nosa. Diaľkové svetlá LED centrálne namontované na nose automobilu sú charakteristickým znakom, ktorý zmenšuje prednú oblasť a prispieva k minimalistickejšiemu vzhľadu.

Foto: BAC-mono.com

Mono R je prvý vyrobený automobil na svete, ktorý v každom paneli karosérie využíva uhlíkové vlákno so zvýšeným obsahom grafénu. Použitie revolučného materiálu zvyšuje štrukturálne vlastnosti vlákna, a umožňuje, aby sa panely stali pevnejšími a ľahšími so zlepšeným mechanickým a tepelným výkonom.

Mono R dosahuje maximálny zážitok z jazdy nielen vďaka svojej pozoruhodnej sile a inováciám, ale aj prostredníctvom rôznych jemných dynamických vylepšení vozidla.

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Nová škótska whisky z Glasgowa? Trikrát destilovaná 1770-tka

Nová škótska whisky z Glasgowa je trikrát destilovaná a veľmi jemná. Charakterizuje ju zrelá hruška, vanilka, karamel a pikantná čokoláda.

Ak chceš byť vo vzťahu víťazom, nechaj vyhrávať aj svoju partnerku

Každý z nás má svoje potreby a želania. Ak má však jeden inú predstavu o živote a fungovaní v domácnosti ako druhý, treba nájsť recept ako to zladiť. Tu je.

Dve prekvapenia z Netflixu. Jedno trošku pikantné

Bývalý futbalista Eric Cantona v kriminálnom seriáli Neľudské zdroje a pikantný seriál o polygamii Ja, ty a ona. Moje dve odporúčania na seriály.

Modrá kobra. Poteší a nepoštípe!

Radosť pre oči, krása na pohľad, na dotyk. Vietor vo vlasoch, hrdosť na to, v čom sedíte. Ocitáte sa v inom svete. Vo svete novodobých moderných veteránov.

Nemecký ilustrátor mení obyčajné fľaky z kávy na obrázky

Milé, zaujímavé, netradičné. Aj takyto by sa dali nazvať obrázky nemeckého ilustrátora, ktoré tvorí z fľakov od kávy.