ÚvodLifestyleŠpinavec Pellegrini! Skončí za mrežami?

Špinavec Pellegrini! Skončí za mrežami?

-

Nie, nebojte sa, na tomto blogu neplánujem politikárčiť. Aj keď sa priezvisko zhoduje s menom nášho politika, tento blog je zameraný na nové seriály. A práve v jednom z nich vystupuje negatívna postava s týmto priezviskom. Neodolal som a využil som to v titulku.

Čo teda odporúčam sledovať na streamovacích službách ako sú Netflix, HBO GO či Apple TV v týchto dňoch?

Moje odporúčania sú nasledovné:

LUPIN (Netflix)

Kriminálny seriál francúzskej produkcie o zlodejovi-gentlemanovi. Veľmi príjemný a pútavý počin francúzskej tvorby, ktorého veľkým bonusom je herec Omar Sy. Mnohým je známy najmä z geniálneho filmu Nedotknuteľní, v ktorom si zahral rolu živelného opatrovateľa bohatého a ochrnutého aristokrata Philippeho. Predpokladám, že tento film už väčšina z vás videla a ak nie, tak si ho určite nenechajte ujsť, dobre sa zabavíte.

Omar Sy v seriáli Lupin. Zdroj: Netflix

Herec Omar Sy hviezdi aj v minisérii Lupin (dokopy má 10 dielov). Na jednej strane šikovný a sympatický zlodejíček, na druhej bohatý a nenásytný podnikateľ Pellegrini.

Ako tento súboj skončí?

Tento seriál je pútavý, vtipný a príjemný. Keď si pozriete prvý diel, nebudete chcieť prestať sledovať ďalšie. Okamžite chytí za srdce.

HOMELAND a VIKINGOVIA (Netflix)

Aj keď novinky v podobe kvalitnejších seriálov teraz začiatkom roka pribúdajú pomalšie, v týchto dňoch pribudli nové diely obľúbených seriálov Vikingovia a Homeland.

Vikingovia. Zdroj: Netflix

Historický seriál z doby Vikingov vám asi predstavovať netreba, Homeland (V mene vlasti) je zase veľmi dobrý seriál zo špionážneho prostredia, ktorý je bohatý na prekvapenia a dramatičnosť.

Homeland. Zdroj: Netflix

Ak ste fanúšikmi historických eposov a špionážnych thrillerov, odporúčam oba, buď od úplného začiatku, alebo nové diely (pre tých, ktorí už všetko videli).

UNDOING/MALA SI TO VEDIEŤ (HBO)

Psychologický thriller “Undoing” vychádza v českom preklade ako “Mělas to vědět”. V hlavných úlohách sú moji obľúbenci – Hugh Grant a Nicole Kidman. Brutálna vražda mladej a krásnej umelkyne zasiahne bohatú manželskú dvojicu lekára (H. Grant) a psychologičku (N. Kidman). Kto skutočne vraždil a prečo?

Undoing. Zdroj: HBO

Seriál je napínavý a má niekoľko zaujímavých zvratov. Viac prezrádzať nebudem, len že stojí za to ho vidieť.

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov

Error decoding the Instagram API json