Spolupráca

Ahoj, v prípade záujmu o spoluprácu ma prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára, alebo na adrese: info@manabout.eu

Možnosti mediálnej spolupráce

Pánsky blog ©Man About (Svet očami muža) vznikol vo februári  2018 a už o niekoľko týždňov neskôr sa stal veľmi obľúbenou stránkou pre moderného muža. Ide o jedinečný projekt pre mužské publikum vo veku 25-50 rokov. Snaží sa pravidelne prinášať zaujímavý obsah a témy, ktoré by mohli mužov zaujímať.

Blog ManAbout.eu čítajú muži nielen z Slovenska, ale aj z Českej republiky. Venuje za rôznym lifestylovým témam ako napríklad vzťahy, rodina, cestovanie, pánska móda, kozmetika alebo whisky.

Návštevnosť webstránky sa (momentálne) pohybuje okolo 3 tisíc RU mesačne, na sociálnej sieti Facebook má už viac ako 10- tisíc priaznivcov s potenciálom neustáleho rastu. Na Facebooku sa mesačný reach pohybuje nad 50-tisíc ľudí.

Blog je otvorený mediálnej spolupráci a ponúka nasledovné možnosti:

  • PR spolupráca formou tvorby natívnych článkov. Cena jedného článku a jeho zverejnenia na webe blogu plus na sociálnej sieti Facebook je 50 eur bez DPH.
  • Reklamný banner – square (300 x 300) – na 1 mesiac (s preklikom na web inzerenta): 60 eur bez DPH.
  • Reklamný spot (Video) – cena zverejnenia na 1 týždeň: 70 eur bez DPH
  • Možnosti copywritingu, písania textov, tlačových správ, advertorialov, tvorba obsahu pre web, tvorba firemných magazínov a podobne.
  • Ďalšie možnosti podľa dohody (všetko je o komunikácii).

Ďakujem.

Kontakt pre vás: info@manabout.eu

Tel. +421 915 868 031

Man About, blog pre mužov