shop-cart

Práve čítate: Stena. Nový televízor, ktorý šokuje

Stena. Nový televízor, ktorý šokuje

Ženy často nechápu, prečo máme my, muži, takú obsesiu kvalitnými televízormi. A čím väčší, tým lepší!

Aj preto určite zaujme novinka, s ktorou na trh prichádza značka Samsung. Svoj nový “zázrak” nazvala jednoducho, ale patrične – The Wall, čo v preklade znamená stena alebo múr. A to doslova. Ak ste vždy chceli mať doma televízor, ktorý pokryje celú vašu stenu, teraz takú možnosť máte.

The Wall je modulárna telka, microLED, ktorá naplní všetky vaše predstavy o spektakulárnom domácom kine. Využíva množstvo malých, neohraničených mikro LED diód, ktoré možno spárovať, prepínať, meniť a umiestňovať do rôznych rozložení.

V skratke povedané – môžete si vyskladať taký veľký televízor aký len chcete, pripevniť k k stene a vychutnať si ten najlepší zážitok, aký ste kedy doma mohli zažiť.

Stena (The Wall) je vybavená ultra nízkou reflexnou technológiou, ktorá zvýrazňuje čisto čiernu farbu obrazu. Je charakteristická bezkonkurenčnou čistotou obrazu, skutočnými farbami a modularitou, ktorá umožňuje slobodnú tvorbu obrazov z vašej novej TV. To všetko sa už dnes dá dohodnúť so spoločnosťou Samsung, ktorá vám dokáže vytvoriť produkt na mieru.

Aby ste vedeli, o čom hovorím, pozrite si toto video:

-Man About

Zdroj: Samsung

Kľúčové slová

, , , , ,


Ulož tento článok na neskôr