ÚvodVzťahyTáto vecička môže zmeniť váš život

Táto vecička môže zmeniť váš život

-

Jedného dňa som dostal email od jedného z vás. Čitateľa môjho blogu Man About. Reagoval na moju ponuku poradiť v otázke žien a vzťahov. A ja som mu poradil.

Otázka znela: “Ako si môžem nájsť priateľku, keď veľmi nikam nechodím?”

Zdroj fotiek: Instagram

Možno sa nad týmto zamýšľajú viacerí z vás, ktorí majú podobný problém. Aj ja som ho mal. A nielen ja. Ide o to, že keď už človek nie je tínedžer a pracuje, jeho spoločenský život sa značne obmedzí. Proste a jasne – menej chodíme žúrovať, diskotéky a bary už nie sú až tak často naším miestom záujmu. Samozrejme, že spoločensky žiť neprestávame, len je toho všetkého akosi menej. Sem tam ideme na pivko s kamošmi, sem tam do kina, do divadla a samozrejme, niekedy sa pritrafí aj bezbrehý žúr a ponocovanie do rána.

Keď sa šance stretnúť ju zmenšujú

Príležitostí na zoznamovanie sa je pomenej. Samozrejme, niekoho môžeme stretnúť v práci, niekoho vo fitku alebo len tak na ulici… Šance na to, že stretneme niekoho, s kým chceme chodiť, sexovať, žiť je, ale menšia.

V tom prípade máme ďalšie možnosti. Vďaka bohu za internet. Znie to smiešne, ale je to tak. Internet nám otvára ďalšie možnosti. A tak som jednému z vás, čitateľovi poradil, aby sa pokúsil nájsť si dievča cez internet. Z pohodlia domova. Paleta je široká.

Internet otvára dvere

Neverili by ste, ale nie ste sami, kto nechodí až tak často večer do ulíc. Rovnako sú na tom aj ženy. A aj oni hľadajú partnera a hľadajú ho rovnako cez internet. Existuje množstvo aplikácií a webstránok, ktoré sú zamerané na zoznamovanie sa. Ja osobne som sa s mojou súčasnou snúbenicou a o pár týždňov už aj manželkou zoznámil cez aplikáciu Badoo. Možno to bola náhoda a možno nie. Pred pár dňami som doma organizoval párty pre mojich kolegov z práce a od jednej z nich, mladej baby, som sa dozvedel, že sa rovnako so svojim, dnes už manželom, zoznámila na Badoo. Ostal som milo prekvapený. Dá sa povedať, že táto appka nám zmenila život.

Samozrejme, aplikácií je viac. Napríklad taký Tinder. Ponúka množstvo žien, ktoré niekoho hľadajú. Samozrejme, treba selektovať. Niekto hľadá chlapa len na sex, niekto na vzťah. To postupne zistíte, keď si s niekým začnete písať.

Buďte fajn chlap

Ja som si so svojou partnerkou začal písať tak, že ma zaujala na fotke a skúsil som to. Snažil som sa byť sám sebou, na nič sa nehrať. Nebol som vulgárny a nešiel som hneď na vec, ako to robia mnohí chlapi, ktorí chcú hneď niekoho do postele. My sme sa s mojou, vtedy ešte len začínajúcou známosťou, normálne rozprávali. Pýtali sme sa na to, čo nás zaujímalo, žartovali sme, preberali sme bežné veci a pomaly, ale isto sme sa spoznávali. Už po niekoľkých hodinách sme vedeli, že nás to spolu baví a celkom nám to klape. Písaním sme strávili hodiny, dni. A potom sme sa stretli. A odvtedy sme spolu. Už viac ako dva roky.

Nebojte sa internetu, nebojte sa zoznamiek. Samozrejme, ako všade, aj tam nájdete hrozných ľudí, jednoducho kadečo a kadekoho. Treba skúšať, selektovať. A niečo vyjde. Len sa netreba vzdávať. Presne tak ako vo všetkom v živote.

Dve rady

Ak však môžem, na záver poradím dve veci: prvá – urobte si pár dobrých fotiek, ktoré budú slúžiť ako “reklama” na vašu osobu. Druhá – buďte slušný, zhovorčivý, príjemný. Dnes je takých chlapov údajne málo a ženy takých mužov uprednostňujú.

Man About, blog pre mužov

P.S. Ak máte aj vy nejakú otázku, alebo chcete poradiť ohľadom žien alebo vzťahov ako takých, napíšte mi na info@manabout.eu A ja sa vám budem snažiť čo najlepšie poradiť. Využilo to už viac mojich čitateľov a verím, že som im pomohol dobre.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov

Error decoding the Instagram API json