Možno by ste neverili, že tento chlapík s dredmi je inžinier americkej NASA a navyše aj víťaz súťaže o najoriginálnejší model motocykla. Zda nie však môže klamať, lebo skutočne, Alfred Juarez (El Passo, Texas) je jedno i druhé.

Keď som videl to, čo zostrojil, okamžite ma tento kúsok zaujal. Tento indiánsky chopper nie je len obyčajnou štýlovou motorkou, ja v tom vidím priam umelecké dielo. A v podstate nie som ďaleko od pravdy. Alfred sám seba označuje za umelca. Však sa pozrite na každý detail!

Zdroj foto i text: hiconsumption.com

Vôbec sa nečudujem, že porotcovia súťaže Scout Bobber Build-Off odmenili A. Juareza za tento výtvor prvým miestom a sumou 10-tisíc amerických dolárov.

Samozrejme, Alfred tento chopper nestaval preto, aby získal desať litrov dolárov. V jeho práci vidieť vášeň.

Každý jeden detail je prepracovaný a osobne si myslím, že je to skôr výstavný kúsok niekde do interiéru, ako skutočná motorka na cesty. Ale jazdí, samozrejme.

A zaujímavosťou je, že jej autor ju nemieni predať. Chce ju raz darovať svojej dcére. Tá je dnes ešte takpovediac v plienkach. Takže na tohto tátoša z tatkových rúk si bude musieť ešte nejaký ten rok počkať.

-Man About, blog pre mužov

Zdroj: Youtube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu