Úvod Lifestyle Tieto tri pánske vône sú zaručeným lákadlom žien

Tieto tri pánske vône sú zaručeným lákadlom žien

-

Keď sa tu bavíme o tom, ako by mal vyzerať dnešný moderný muž a čo by ho malo charakterizovať, jednou z významných vlastností je jeho vôňa.

Povedzme si to takto: Čo vás, mužov, zaujme na žene? No v prvom rade určite jej výzor, tvár, postava. Potom aj to aká je, teda jej povaha, vlastnosti. Ale ešte predtým ako ju spoznáte hlbšie, je tu ešte jedna vec, ktorá vás môže zelektrizovať. Jej vôňa. Predstavte si, že vidíte krásnu babau a keď okolo vás prejde, pocítite jej nádhernú vôňu. Dokonalá predstava, čo poviete?

pixabay.com

Platí to ale aj opačne. Ženy si najskôr všímajú to, ako vyzeráme, potom akí sme. A keď sa o nás len začínajú zaujímať a zvažujú, či nás chcú aj spoznať, jednou z prirodzených vecí, ktorá sa automaticky, možno podvedome dostáva do ich zorného poľa, je naša vôňa. To, či si navzájom voniame je extrémne dôležité pri ďalšom vývoji potenciálneho párovania ľudí.

Naša vôňa je dôležitá

Ak vám žena nevonia, dokonca vám jej pach vadí, je to veľká prekážka, ktorá je často až neprekonateľná. To isté platí aj vtedy, ak muž žene smrdí. Alebo jednoducho len nevonia.

Ako teda urobiť krok správnym smerom? Základ je dodržiavať hygienu, denne sa sprchovať, používať dezodoranty a antiperspiranty a obliekať si čisté, nespotené veci. A na záver použiť kvalitnú pánsku vôňu, ktorá to zaklincuje. V dobrom slova zmysle. Tá vôňa môže byť rozhodujúca.

“Vieš ako ten chlap krásne vonia? Mám strašnú chuť ho opäť cítiť.” Aj takto môže znieť emotívne vyznanie ženy, ktorá sa zveruje svojej kamarátke o potenciálnom novom objave. Tým objavom môžete byť kedykoľvek aj vy. Preto by ste si mali dať na vašej vôni záležať.

Odporúčam tieto tri, s ktorými mám ja osobne len tie najlepšie skúsenosti.

Armani ACQUA DI GIO

Toto je jedna z najlepších vôní akú som kedy používal a stále sa k nej rád vraciam. Je svieža, citrusová, športová a odporúčam ju najmä na leto. Pekne drží a sekne každému. Vaše okolie sa vás bude zaručene pýtať, akú vôňu používate, lebo sa im bude veľmi páčiť.

Acqua Di Gio od G. Armaniho

Základom vône je bergamot v kombinácii s citrónom, jazmínom, limetkou a mandarínkovo-pomarančovou arómou.

Dior SAUVAGE (parfúmovaná voda)

Túto vôňu začal používať môj kolega a hneď sa mi vryla do pamäti. Okamžite som sa ho musel opýtať, aký parfum používa a pár dní na to som si ho už kupoval aj ja.

Mal som však smolu a pri vykladaní z auta mi vypadol na zem a sklenený flakón sa rozbil. Vôňa za 80 eur sa roztiekla po asfalte. Musel som ho však mať a kúpil som si nový. Na ten som si už však dával väčší pozor.

Dior Sauvage propagoval J. Deep

Táto vôňa opäť zaujala aj moje okolie, ktoré milovalo, keď som ju mal na sebe. Najmä ženy. Čo viac môžete chcieť? 🙂

Pri kupovaní si však dávajte pozor, kúpte si parfumovanú, nie toaletnú vodu. Parfumovaná vydrží dlhšie. A ako vonia? Orientálne. Bargamot, levanduľa, baduán, sečuánske korenie. Cítiť ju z vás kamkoľvek vkročíte. A hneď zaujmete!

Hermés TERRE D´HERMÉS (parfum)

Bacha na vec. Toto je parfum! Drží na pokožke najdlhšie, vonia najintenzívnejšie. Parfum je to najlepšie, čo môžete kúpiť. A táto vôňa je top. Donedávna som o nej vôbec netušil. Chodím sem tam ovoniavať nové veci do parfumérií a na toto som nedávno naďabil. Veľmi dlho mi táto vôňa držala na ruke a krásne vynikala aj po niekoľkých hodinách. Páčila sa aj mojej žene, tak som si ju kúpil. Veľmi som s touto vôňou spokojný, aj keď bola trochu drahšia. Viem však, že stojí za to a dlho mi vydrží.

Vône Hermés sú veľká kvalita

Drevité a korenisté tóny sa v nej snúbia s grapefruitom a pomarančom. Je iná, netradičná a veľmi intenzívna. Milujem ju.

Ak si kúpite ktorýkoľvek z týchto parfumov, určite zabodujete. Používajte ho pravidelne, každý deň, nie len príležitostne. Niektorá z týchto vôní sa tak potom stane pre vás charakteristickou. A vy sa stanete ešte viac príťažlivým.

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Prerábal som byt. Alebo, keď sa predstavy nestretnú s realitou

Prerábal som byt. Predstavy mám ako Pat a Mat. Možno aj výsledok by bol taký, keby... Veď si prečítajte. Dopadlo to všetko inak.

Dve legendy sa spojili. Prinesú niečo výnimočné

Keď sa spoja také pojmy ako sú Bowmore (svet whisky) a Aston Martin (svet automobilov), výsledok nemôže byť iný ako vynikajúci.

Nepretrhnite sa a nájdite si čas pre seba. Vytvorte si vlastné rituály

Rituály nám pomáhajú lepšie sa vysporiadať s problémami, povinnosťami a tlakom, ktorý je na nás vyvíjaný deň čo deň. Ako na to? Toto robím ja.

Divní ľudia v Tatrách alebo z čoho mi ostával rozum stáť

Človek okolo seba vidí kopec divných ľudí. Prečítajte si, čo som spozoroval v Tatrách. Niekedy mi fakt zastával rozum.

Špecializujú sa na whisky z jediného suda. A majú štýl a jedinečnosť

The Single Cask ponúkajú whisky z jedného jediného suda, z rôznych páleníc. Všetko však vo vlastných štýlových fľašiach. Originálne!

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov